Як бути щасливим кожен день.

Люди хочуть бути щасливими кожен день . Але лише деякі розуміють, що відчуття щастя не приходить ззовні. Це внутрішній стан можна відчувати постійно, незалежно від життєвих обставин. Для цього буде потрібно певна робота над своїми емоціями.
Інструкція
1
Не чекайте, коли ви закінчите інститут, обзаведетеся сім'єю, заробите грошей, купите будинок, захистіть дисертацію, виграєте в лотерею і т. Д. Будьте щасливі прямо зараз. Спочатку буде страшнувато, адже щасливій людині можуть заздрити, іноді - засуджувати, а в скрутну хвилину можуть не прийти на допомогу. Сформований стереотип - співчувати хворому і нещасному існує, а ось радіти чужому щастю вміють не всі. Відкиньте сумніви.
2
Бути щасливим кожен день - значить, радіти всьому що маєте і не переживати про те, що не склалося. Як навчитися постійно відчувати позитивні емоції? Умійте їх висловлювати. Психологи стверджують, що емоції тісно пов'язані з їх зовнішнім проявом. Розправте плечі і посміхайтеся, незабаром ви відчуєте поліпшення настрою. Намагайтеся контролювати свої емоції постійно - і в будь-якої негативної ситуації ви знайдете позитивний аспект. Вигнали з інституту - значить повезло, уникли помилки у виборі професії. Звільнили з роботи - з'явився шанс знайти заняття до душі і з великим доходом. Розлучилися зі своєю другою половинкою - попереду буде нове життя без сварок і принижень.
3
Шукайте маленькі радості життя усюди. Подивіться на дітей - як їм мало треба для щастя. Уявіть себе дитиною, біжучим жарким літнім днем по полю з квітами. Ви біжите, не озираючись назад і не знаючи, що буде попереду. Вас не турбує кар'єра, доходи або сімейна ситуація. Ви просто щасливі, тому що ви є. Піймайте це відчуття і повертайтеся до нього кожного разу, коли в житті трапляються неприємності.
4
Пам'ятайте, що бути щасливим - це мета. І як для досягнення будь-якої іншої мети, її потрібно бачити і знати, з чого складається ваше щастя. Складіть список - справ, подій і думок, які приведуть вас до мети. Можливо, доведеться повністю змінити свій спосіб життя і відмовитися від будь то нецікавих справ. Не бійтеся починати свій шлях, спочатку маленькими кроками, але впевнено і невблаганно йдіть до мети.
5
Будьте вдячні. Собі за те, чого досягли. Іншим людям, за те що зробили або не зробили для вас. За те, що у вас є, і за те, чого немає і можна ще досягти. За уроки життя, які вона викладає вам, нерідко під маскою випробувань і неприємностей. Шукайте причини бути щасливим кожен день .