Як вибрати електричну панель.

Для будь-якої господині немає більш потрібного елементу на кухні, ніж плита. А якщо варильна панель задовольняє всім запитам господині, то вона готова добу безперервно перебувати на кухні і радувати домочадців вишуканими стравами. Так що ж пропонують сучасні виробники для того, щоб процес приготування їжі став максимально приємним?
Інструкція
1
Перш ніж вирішити, яку електричну варильну панель вибрати, необхідно знати, з якого матеріалу виготовлена поверхню. В основному, виробники використовують склокераміку і нержавіючу сталь.
2
По поєднання ергономіки і сучасного дизайну модель зі стеклокерамикой може стати для вас кращим варіантом. Вона володіє термостійкістю і удароміцними властивостями, швидко нагрівається і так само швидко остигає. В основному всі стеклокерамические панелі бувають забезпечені сенсорними панелями управління, якими легко і зручно користуватися. Водночас така панель вимагає особливого догляду. Так, необхідно запастися спеціальними засобами і шкребками для чистки поверхні.
3
Між тим, поверхня з нержавіючої сталі не вимагає особливого догляду. При цьому вона міцніше і довговічніше, ніж склокераміка, але не так швидко нагрівається. Найкращі показники цього ряду у виручених поверхонь з чавунними конфорками.
4
При покупці зверніть увагу на розміри моделей. Стандартні варильні поверхні мають ширину 60 сантиметрів, хоча випускаються і більш широкі моделі - до 90 сантиметрів.
5
Також при виборі панелі необхідно враховувати і те, скільки вам зазвичай доводиться готувати. Для тих, хто дуже часто і довго використовує плиту, вибирати модель потрібно з великою кількістю конфорок, наприклад, з п'ятьма.
6
При покупці обов'язково з'ясуйте у продавця, чи можливо регулювання діаметра і форми конфорок обраної моделі. Якщо конфорки можна збільшувати, це буде дуже зручно при приготуванні страв в казані, воке, утятніце.
7
Врахуйте, що при роботі низ у вручений панелі зазвичай нагрівається, тому, якщо ви збираєтеся розмістити під нею ящики або шафку, продумайте, як ви зможете забезпечити приплив свіжого повітря до панелі.