Як відновити пароль адміністратора.

Вхід в операційну систему Windows для різних облікових записів може бути захищений. Відновити забутий пароль Адміністратора навряд чи вдасться, але користувач може спробувати скинути пароль самостійно або скористатися дискетою скидання пароля.
Інструкція
1
Подбати про створення дискети скидання пароля необхідно завчасно. Така дискета дозволяє зберегти особисті настройки і дані, створюється для будь-якого облікового запису всього один раз, і при цьому не важливо, чи змінювався пароль з моменту створення дискети.
2
Натисніть кнопку Windows або кнопку «Пуск» і виберіть у меню пункт «Панель управління». У вікні, перейдіть в категорію «Облікові записи користувачів». На панелі «Родинні завдання» в лівій частині вікна натисніть на рядок-посилання «Підказка про пароль» (в деяких випадках це посилання «Заборонити забутий пароль »).
3
Запускається «Майстер забутих паролів». Вставте чисту дискету в дисковод А, відформатуйте її, у вікні «Майстра» вкажіть за запитом поточний пароль . Якщо його немає, залиште поле порожнім. Дотримуйтесь вказівок у вікні до повного закінчення операції.
4
Коли виникне необхідність, при завантаженні системи після появи запису «Забули пароль ?» Натисніть на посилання «Використовувати дискету скидання пароля». Запуститься «Майстер скидання пароля». Дотримуйтесь його вказівок, створіть новий пароль для облікового запису Адміністратора і використовуйте його при наступному вході в систему.
5
Також ви можете спробувати наступний варіант (підходить для Windows XP HE і PE). При завантаженні системи в полі «Ім'я користувача» введіть значення «Адміністратор», а поле з паролем залиште порожнім.
6
Через кнопку «Пуск» викличте пункт «Виконати». У порожньому полі введіть команду control userpasswords2 і натисніть клавішу Enter або кнопку OK. Відкриється діалогове вікно «Облікові записи користувачів».
7
Перейдіть в ньому вкладку «Користувачі», виберіть обліковий запис Адміністратора та натисніть на кнопку «Змінити пароль ». У додатковому вікні введіть новий пароль , щоб підтвердити його, перезавантажте комп'ютер і використовуйте для входу в систему новий пароль .