Як включати обігрів дзеркал.

Опція з обігріву дзеркал заднього виду на автомобілях з'явилася порівняно недавно, що було пов'язано з проблемами запотівання скла, утворення на них конденсату і полою в зимовий час. Обігрів їх практично вирішив.
Інструкція
1
Обігрів дзеркал і подальше випаровування надмірної вологи відбувається за допомогою нагрівального елементу, розташованого між дзеркал ом і його підставою. В результаті поверхня дзеркал а нагрівається до 500 градусів, що гарантовано забезпечує чисту поверхню практично при будь-якій погоді. Всі типи обігріву включаються за допомогою сервісної кнопки на консолі автомобіля. Заведіть двигун і натисніть на кнопку.
2
Обігрівач працює від бортової мережі автомобіля через вимикач, зазвичай знаходиться в одному блоці з вимикачем обігріву заднього скла. На автомобілях, оснащених такою системою, її включення і виключення відбувається автоматично по команді бортового комп'ютера при виникненні відповідної ситуації.
3
В даний час існує три типи нагрівальних елементів дзеркал . Найпростіший варіант - дзеркал а з дротовим нагрівальним елементом, розташованим за шаром, від якого його відділяють клей або липка полімерна стрічка. Спіраль також покрита обкладанням з невеликим повітряним зазором, щоб в момент нагрівання метал, розширюючись, що не піддав руйнування само дзеркал о. Дана система досить проста і досить дешева, але має низький ККД.
4
Дзеркало з обігрівачем на основі друкованих провідників має схожу конструкцію, проте як нагрівальний елемент у нього замість спіралі застосовується металізована плівка на полімерній основі. На ній методом травлення формується стрічкоподібний провідник у формі разомкнутого лабіринту. При підключенні до джерела живлення він нагрівається, передаючи тепло дзеркал у через навколишній слой.Обогревателі на основі друкованих провідників володіють більш високим ККД і більш рівномірно прогрівають поверхню дзеркал а. Таке обладнання можна встановити на автомобіль в майстерні або самостійно.
5
Самим досконалим типом нагрівача є дзеркал про з комбінованим шаром. Враховуючи певну складність його виготовлення, монтаж такої системи проводиться тільки на заводі-виробнику. Особливість її полягає в тому, що на задню сторону відбиває шару методом напилення наноситься тонкий шар металу у формі лабіринтоподібних провідника. У деяких випадках обігрівальний елемент наклеюється до отражающему шару.