Як швидко вивчити іноземну мову.

Причини, з яких ви вирішили вивчити іноземну мова , можуть бути самими різними - престижна високооплачувана робота, поїздка в іншу країну або просто спілкування. Звичайно, способів вивчення мова ов існує безліч, але як зробити це швидко і ефективно?
Інструкція
1
У першу чергу визначитеся, для яких цілей вам необхідно знання мова а: для роботи, спілкування, подорожі або листування з іноземними друзями. Так, якщо мова вам потрібен для роботи, тоді більшу увагу слід приділити вивченню професійних термінів, граматиці, правопису. У випадку, якщо ви хочете просто спілкуватися на цьому мова е, то навчання можна провести за полегшеною програмою.
2
Найважливіше правило вивчення будь мова а - це регулярність занять. Не менш важливо і ваше терпіння, наполегливість і працьовитість. Без цих якостей вам важко буде домогтися успіху. Крім того, ви повинні повною мірою усвідомлювати всю необхідність вивчення мова а, що може скласти половину успіху.
3
Щоб навчання давалося легко, обов'язково читайте книги на мова е, який вивчаєте. Періодичне читання книг сприяє більш швидкому освоєнню мова а. Це можуть бути оригінальні твори або ж видання, вже адаптовані для студентів. Замість книг можна читати і журнали. Однак пам'ятайте, для того щоб досягти позитивних результатів, читати потрібно постійно, а не час від часу. Відмінною альтернативою читання можуть стати аудіокниги, які ви можете прослуховувати по дорозі на роботу, в транспорті, на прогулянці.
4
Ще один з методів швидкого освоєння мова а - це перегляд фільмів в оригінальній озвучці. Спочатку намагайтеся вибирати ті фільми, які ви вже дивилися в перекладі або ж фільми з субтитрами. При перегляді стежте за вимовою, за новими зворотами.
5
Навчитися швидко запам'ятовувати іноземні фрази і вирази можна за допомогою розклеєних по всій квартирі карток зі словами та їх перекладом. Коли слова постійно будуть потрапляти вам на очі, ви вивчите їх, самі того не помічаючи. Залишайте картки на кілька днів, а коли запам'ятайте їх, замінюйте новими. При цьому слова намагайтеся підбирати з певної тематики. Наприклад, спочатку розвісьте слова, пов'язані з природою, потім - пов'язані з тваринами, професією, зовнішністю і т.д.
6
І, звичайно ж, більше спілкуйтеся з носіями мова а, реєструйтеся на іноземних форумах, заводите друзів, листуйтеся з ними.