Як назвати фотографію.

Фотографія, на відміну від живопису, графіки або малюнка, не вимагає великої роботи для створення твору. Правильно збудований кадр з встановленою композицією і рівномірним освітленням увічнюється одним щелчком.Некоторие знімки можуть претендувати на звання твори мистецтва і, тало бути, власну назву. Від імені залежить і успіх кадру, тому поставтеся до його вибору серйозно.
Інструкція
1
Частиною назви може стати жанр фотографії, на кшталт такого: «Портрет дівчини в червоних тонах». З'ясуйте цю деталь, виходячи зі змісту кадру.
2
Придивіться до квітів, переважаючим на знімку. Вони теж можуть навести на вірне рішення, в якості варіанту знову можете повернуться до першого пункту.
3
На кадрі можуть переважати предмети певних розмірів і форм або їх поєднання: контрастні, подібні, орнаментальні. Звичайно, дивно звучатиме назва «Дівчата в квадратних сукнях», але хіба дивно і погано - синоніми?
4
Орієнтуйтеся на пору року і сезон. Зазвичай на фотографії відразу можна визначити приблизний час (ранні сутінки, ранній ранок, весна, зима), але «Сніг в липні» напевно викличе цікавість у потенційних глядачів.
5
Зіставте кадр з точною датою і зображеним людиною. Швидше за все, він виконує якусь соціальну роль. Можливо таке: «Міліціонер допомагає ветерану перейти дорогу 9 травня».