Як вибрати браузер. самий найпростіший оновлюваний браузер.

Робота в інтернеті немислима без сучасного браузера . Розробкою програм для перегляду сторінок в мережі займаються багато компаній, лінійка браузерів досить велика і дозволяє вибрати той, що буде найбільш повно відповідати вашим потребам.
Інструкція
1
Наймасовішим браузером є Internet Explorer, що займає більше половини ринку. Чи означає це, що він насправді настільки популярний? Ні, його настільки широке поширення пояснюється тим, що він предустановлен в операційній системі Windows, тоді як інші браузери треба встановлювати. При цьому саме IE можна визнати одним з найбільш незручних і повільних браузерів. З ним зазвичай працюють ті, хто почав знайомство з інтернетом з його допомогою і просто звик до нього.
2
Слідом за IE за кількістю користувачів йде браузер Mozilla Firefox. Це дуже хороший і швидкий браузер, користувач має можливість додавати до нього безліч плагінів, що розширюють його можливості. У Європі Firefox вже випереджає IE, кількість його прихильників постійно зростає. Якщо вам потрібен досить швидкий, простий і постійно оновлюваний браузер, вибирайте саме Mozilla Firefox.
3
Практично зрівнявся з Mozilla Firefox з'явився всього кілька років тому браузер Coogle Chrome. Його головним достоїнством є швидкість роботи. Немає рядка пошуку, її функції взяла на себе адресний рядок. Інтерфейс програми дуже простий, в ньому немає нічого зайвого. Але саме відсутність тонких налаштувань багато користувачів вважатимуть недоліком. Coogle Chrome прекрасно підходить для серфінгу в мережі і пошуку інформації, однак для серйозної роботи він може виявитися незручний. У ньому складно працювати з закладками і файлами, змінювати налаштування. Тому, хто звик мати всі налаштування під рукою, в одному-двох кліках мишки, Coogle Chrome навряд чи сподобається.
4
Браузер Safari не може похвалитися настільки великим числом користувачів, як вищезгадані браузери, але при цьому є одним з найнадійніших і безпечних. Його безсумнівним достоїнством є вбудований захист від деяких типів атак - зокрема, від використання присутніх на багатьох сайтах XSS-вразливостей. Всього одним натисненням кнопки ви можете видалити всю інформацію про відвідувані сайти, на комп'ютері не залишиться ніяких даних, що дозволяють відстежити вашу активність в мережі. Цей браузер зручний там, де комп'ютером користуються відразу кілька людей - у ньому є можливість закривати доступ іншим користувачам до інформації про вашу роботу в мережі. Інтерфейсом він схожий на IE, тому може бути рекомендований тим, хто звик працювати з Internet Explorer.
5
Одним з найбільш зручних, але незаслужено обійдених увагою масового користувача, є браузер Opera. Якщо ви любите налаштовувати все по своєму смаку, то сміливо вибирайте саме його. У нього маса налаштувань, є можливість розміщувати на панелі адреси необхідні кнопки, що робить роботу дуже комфортною. Наприклад, ви можете розмістити кнопку включення проксі-сервера. Робота з проксі в Опері чудово реалізована, є можливість додавати сервери в список, легко міняти їх, призначати для різних протоколів і т.д. Існує версія браузера , допрацьована його шанувальниками - Opera AC, що має ще більше можливостей для налаштування. По цілому ряду параметрів даний браузер можна визнати одним з кращих.
Інтернет займає все більше місця в сучасному житті. З його допомогою люди не тільки відпочивають, а й заробляють. Тому доступ в глобальну мережу повинен бути максимально зручним.
Інструкція
1
Для перегляду інтернет-сторінок необхідний браузер. Існує безліч їх варіантів, що відрізняються за своєю функціональністю, швидкості роботи. Як правило, всі вони безкоштовні, тому кожен може вибрати для себе оптимальний варіант. Нижче представлені основні веб-оглядачі, сумісні з системою Windows.
2
Internet Explorer (IE) Стандартний вбудований браузер Windows і, мабуть найвідоміший з оглядачів. Славу він собі заслужив швидше зі знаком «мінус», так як найповільніше модернізувався. Крім «рідний» операційної системи, інші він не підтримує. Функціонал програми досить широкий. У нових версіях є менеджер закачування, можливість блокування банерів і спливаючих вікон, що вельми приємно - це зменшує кількість реклами. Крім того, «славу» Експлорер принесла низька швидкість роботи. Також він досить сильно «перевантажує» систему.
3
Google ChromeНабірающій популярність браузер від компанії Google. Швидкий, не перевантажувати роботу комп'ютера. Підтримує більшість операційних систем: Windows, Mac, Linux, Android. Функціонал практично той же, що у IE. Недолік - не надто зручна настройка «під себе».
4
Opera Теж досить швидкий і «легкий» браузер. Підтримує багато операційні системи, у тому числі використовуються на мобільних пристроях. За функціоналом не поступається двом попереднім браузерам. Мінуси проявляються не відразу. Користувачі нерідко скаржаться на те, що саме в роботі Опери найчастіше виникають помилки. Зате у програми передбачена досить тонка настройка інтерфейсу і функцій.
5
Mozilla FirefoxЕдінственний браузер з усіх перерахованих, у якого ліцензія «відкрита». Це означає, що всі користувачі можуть самі писати для веб-оглядача розширення, видозмінювати програму на свій розсуд, поширювати її і копіювати. В цілому, головний бонус цього браузера - маса доповнень, які легко встановлюються. Серед них, наприклад, такі популярні, як закачка медіафайлів, блокіратор реклами (причому всі їх також можна «підлаштувати» під себе). На жаль, велика кількість «примочок» дає відчутний мінус: перевантаження роботи системи. З усіх браузерів ніякий не «зависає» так часто, як Mozilla (окрім, мабуть, IE). Зате, як правило, в ньому все справно працює.
Корисна порада
При виборі браузера слід враховувати можливості комп'ютера і свої власні запити.