Як вставити html-код в сайт.

Створення найпростішого сайта доступно навіть новачкові. Знання порядку дій і застосовуваних при створенні сторінок програм дозволить починаючому веб-майстру швидко впоратися з вартими перед ним завданнями.
Інструкція
1
Перш за все, вам знадобиться HTML-редактор. Наприклад, Cute Html - це простий і зручний редактор з підсвічуванням синтаксису, для створення перших сторінок використовуйте саме його. Створюючи код в редакторі, ви зможете перевіряти його працездатність в браузері, такий підхід дозволить вам оволодіти азами HTML. Після того, як ви розберетеся з основними правилами верстки, можна перейти до візуального конструктору сайтів Dreamweaver, що дозволяє створювати проекти будь-якої складності.
2
Створивши код необхідно розмістити в мережі. Для його розміщення вам буде потрібно хостинг. Новачкові доцільно скористатися безкоштовним хостингом - наприклад, http://narod.yandex.ru/. Даний сервіс працює вже дуже давно і чудово себе зарекомендував. Щоб отримати місце для сайта , вам достатньо зареєструвати на Яндексі поштовий ящик. Ім'я поштової скриньки буде відповідати доменному імені сайта . Наприклад, ім'я вашого ящика site2012. В цьому випадку адреса вашого сайта буде таким: http://site2012.narod.ru/index.html.
3
Зверніть увагу, що головна сторінка має назву index.html - це традиційна назва головної сторінки сайта . Збережіть сторінку, яку ви створили, під цим ім'ям. Потім зайдіть в панель управління вашим аккаунтом, відкрийте «Управління файлами». Знайдіть опцію додавання файлів, натисніть кнопку. Після цього ви зможете вибрати на комп'ютері файл головної сторінки і завантажити його. Зверніть увагу на те, що файл повинен бути завантажений в кореневу папку.
4
Якщо у вас на сторінці є зображення, їх теж необхідно завантажити на хостинг. При цьому в код е головної сторінки до цих файлів має бути прописаний правильний шлях, в іншому випадку замість малюнків на сторінці будуть відкриватися червоні хрестики. Доцільно для малюнків та інших файлів створити на хостингу окрему папку - наприклад, files.
5
Після завантаження головної сторінки вона відразу почне відкриватися за своєю адресою. Якщо ваш сайт складається з декількох сторінок, завантажте і їх.
Зверніть увагу
Перед завантаженням сторінок ще раз перевірте правильність шляхів для елементів меню і кнопок навігації. Після завантаження обов'язково протестуйте працездатність всіх елементів сайту.
С вставкою коду на сайт доведеться зіткнутися будь-якому починаючому веб-майстру або просто людині, у якої робота перетинається c управлінням сайт ом . Для того щоб впоратися з цим завданням, спочатку необхідно дізнатися за допомогою якої CMS був створений сайт.
Інструкція
1
Якщо при створенні сайт а не використовувалася CMS (система управління сайт ом), то процес помітно усложняется.Для початку потрібно визначити ті сторінки, на яких потрібно розмістити код. Потім ці сторінки потрібно відкрити текстовим редактором. Якщо вони розташовані на хостингу, то доведеться скористатися FTP, скачавши відповідний менеджер. Потім підключитися до сайт у, вибрати потрібні сторінки, і, відкривши їх, внести туди ізмененія.Похожіе дії можна проробити з допомогою спеціалізованих текстових реакторів, які можуть працювати через FTP. Ви просто вводите логін і пароль від FTP, потім змінюєте файли на сервері, використовуючи всього-на-всього одну програму.
2
Якщо у вашого сайт а мається CMS, то в залежності від типу CMS процес може помітно відрізнятися, але суть скрізь одна і та же.После авторизація в системі управління сайт ом знайдіть розділ меню з одним з наступних назв: «Управління вмістом», «Управління сторінками», «Управління контентом» і т.п. Сенс в тому, щоб отримати можливість змінювати вміст сторінок. Після того як ви знайдете дану можливість, перейдіть в режим форматування коду (для того щоб бачити не підсумкову складову, а «голий» HTML) і вставте код.
3
Замовте вставку коду у професіоналів. Якщо ви заплуталися в своїх діях і не можете вставити код на сайт, то розумним рішенням буде віддати цю справу знає людині. Таких працівників дуже багато на фріланс-біржах. Просто перейдіть на один з таких сайт ов, зареєструйтесь абсолютно безкоштовно як роботодавець і створіть пропозицію. На вашу тему відразу ж відгукнуться і допоможуть за невелику вознагражденіе.Ето спосіб можна вважати найякіснішим і безпечним, т.к. ви не нашкодите власним сайт у, хоч і витратите трохи грошей.
Зверніть увагу
Остерігайтеся фрілансерів-шахраїв. Шукайте людини з хорошим рейтингом, і тоді ваші зусилля не будуть марні.