Як відновити папку "Мій комп'ютер".

Ярлики на робочому столі комп'ютера є одним з найшвидших способів доступу до файлів або папок. Як правило, ярлик папки «Мій комп'ютер» встановлюється на робочий стіл системою автоматично. При видаленні цього ярлика його можна повернути назад за допомогою декількох дій.
Інструкція
1
Для початку натисніть на кнопку «Пуск», що знаходиться в лівому нижньому меню комп'ютера і знайдіть пункт «Мій комп'ютер». Натисніть на нього лівою кнопкою миші і, утримуючи її, перетягніть іконку в вільне місце на робочому столі.
2
Відновити папку «Мій комп'ютер» на робочому столі можна й іншим способом. Для цього натисніть на кнопку «Пуск», потім правою кнопкою миші клацніть по меню «Мій комп'ютер» і із списку клацніть лівою кнопкою миші по меню «Відображати на робочому столі». Після цього ярлик «Мій комп'ютер» відобразиться на робочому столі комп'ютера .
3
Щоб відновити папку «Мій комп'ютер», правою кнопкою миші клацніть на вільному місці робочого столу. З списку меню виберіть пункт "Властивості". Потім перейдіть на вкладку «Робочий стіл» та натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу». В даному розділі «Значки робочого столу» ви можете вказати, які папки вам необхідні на робочому столі, поставивши галочки біля відповідних пунктів. В даному випадку поставте галочку навпроти рядка «Мій комп'ютер» і «Ок».
4
За допомогою даної операції можна самостійно прибрати всі або деякі ярлики з робочого столу або навпаки - встановити. Це особливо актуально для тих, хто не хоче, щоб на робочому столі комп'ютера відображалися ярлики. Або для тих, хто цінує свій час, адже відкрити папку, що розташовується на робочому столі набагато простіше і швидше, ніж шукати її іншими способами.
Зверніть увагу
В деяких операційних системах ярлик «Мій комп'ютер» може бути англійською мовою і мати назву My Computer, тому уважно перегляньте всі ярлики, які присутні на робочому столі вашого комп'ютера.
Корисна порада
Увійти в «Мій комп'ютер» ви можете і без ярлика. Для цього натисніть «Пуск» і правою кнопкою миші клікніть по рядку «Мій комп'ютер».