Як включити підсвічування на ноутбуці. включити підсвічування клавіатури ноутбуці.

Підсвічування клавіатури існує лише на деяких моделях ноутбуків. Поза всяким сумнівом, це дуже зручна опція, що дозволяє з комфортом працювати навіть у повній темряві. При наявності підсвічування необхідно знати, як його ввімкнути.
Інструкція
1
Підсвічування клавіатури включається при натисканні клавіші Fn і однією з додаткових клавіш. Яку саме клавішу включати - залежить від моделі ноутбука.
2
У багатьох випадках необхідну комбінацію клавіш можна визначити візуально, так як на додаткових клавішах (використовується ряд F1-F12) виробники наносять додаткові символи. Колір цих символів такою ж, як і напис на клавіші Fn. Поекспериментуйте, натискаючи разом з Fn клавіші з додатковими символами. Шукайте малюнок з символом підсвічується клавіатури.
3
Врахуйте, що при натисканні клавіш ви можете задіяти й інші опції - виключення екрану, вхід в сплячий режим і т.д. Щоб скасувати зміни, натисніть ту ж комбінацію клавіш ще раз.
4
Якщо малюнки на клавішах не дозволили виявити потрібну комбінацію, при цьому ви точно знаєте, що підсвічування клавіатури на вашому ноутбуці є, спробуйте наступні комбінації: - Fn + F6 або Fn + стрілка вправо; - Fn + SPACE (пробіл) ; - Fn + F5.
5
У тому випадку, якщо на вашому ноутбуці підсвічування клавіатури немає, можна самостійно зробити зовнішнє підсвічування, використовуючи харчування +5 В від USB-роз'єму і один або декілька світлодіодів білого світіння. У роз'ємі вам потрібні два крайніх контакту (лівий і правий). Напруга живлення білого світлодіода одно 3,5 В. Значить, необхідний резистор, на якому будуть гаситися зайві 1,5 В. Струм світлодіода 20 мА, або 0,02 А. Тоді опір додаткового резистора буде 1,5 В/0,02 = 75 Ом.
6
Якщо яскравості одного світлодіода недостатньо, підключіть паралельно ще один з таким же резистором. Обов'язково проконтролюйте споживаний світлодіодами струм, так як його відмінність від 18-20 мA негативно позначається на терміні служби світлодіода. Потрібний струм встановлюйте підбором резистора. USB-роз'єм здатний віддати до 0,5 А - це означає, що від нього можна живити до 25 світлодіодів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3v4B_3kfF0c
Корисна порада
На деяких ноутбуках є виділена клавіша включення підсвічування, вона може перебувати у верхньому лівому куті клавіатури.