Як в Windows 7 побачити приховані файли. Як побачити дані на флешці.

Операційні системи лінійки Windows 7 суттєво оновилися порівняно з Windows XP і 2000. Зміни торкнулися багатьох особливостей інтерфейсу. Тепер тим, хто звик до старого способу настройки, нелегко відшукати звичні діалогові вікна.
Інструкція
1
Щоб налаштувати відображення прихованих файлів і папок, буде потрібно дістатися до вікна «Параметри папок». Це можна зробити наступним чином. Натисніть «Пуск», виберіть у меню «Панель управління».
2
Якщо у вас налаштований перегляд за категоріями, відкрийте «Оформлення та персоналізація», там виберіть "Параметри папок» або «Властивості папки». Якщо всі елементи в «Панелі управління» відображаються у вигляді значків, то пункт "Параметри папок» вже буде серед них.
3
Перейдіть на вкладку «Вид» в діалоговому вікні «Параметри папок». В області «Додаткові параметри» ви побачите список налаштувань, навпроти кожної з яких можна встановити або зняти галочку. Знайдіть пункт «Приховані файли і папки», зазвичай він розташовується в самому кінці списку.
4
Ви побачите перемикач, що складається з двох пунктів: «Не показувати приховані файли, папки і диски» і «Показувати приховані файли, папки і диски». Встановіть значення напроти пункту «Показувати ...». Натисніть ОК.
5
Отримати доступ до діалогового вікна "Параметри папок» можна й іншим способом. Відкрийте вікно «Провідника». У той час, поки воно активно, на клавіатурі натисніть кнопку Alt. Їх дві, і вони завжди розташовуються в нижньому ряду, праворуч і ліворуч від пробілу. Винятком можуть стати клавіатури деяких ноутбуків.
6
В «Провіднику» з'явиться додаткова панель, яка містить вкладки «Файл», «Правка», «Вид», «Сервіс», «Довідка». Виберіть «Сервіс». Нижній пункт в цьому меню - «Параметри папок». Клацніть по ньому. Виконайте все, що описано в третьому і четвертому кроці цієї інструкції.
7
Існує ще один спосіб відкрити діалогове вікно з настройками виду папок з «Провідника». На звичайній панелі вікна зліва вгорі буде меню «Упорядкувати». Виберіть його. Там приблизно в середині списку розташовується пункт "Параметри папок і пошуку». Натисніть на нього, відкриється знайоме вікно "Параметри папок».
Корисна порада
Не рекомендується включати відображення прихованих файлів і папок, якщо є небезпека того, що хтось із тих, хто має доступ до комп'ютера, може змінити або видалити їх. Найчастіше позначаються як приховані саме системні файли, а також ті, які містять важливі настройки.