Як витягнути з ноутбука батарею.

Експерти не рекомендують використовувати мобільні комп'ютери з несправними акумуляторними батареями. Це може привести до сильного перегріву і подальшої псування важливих елементів ПК.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - металева лопатка.
Інструкція
1
Багато акумулятори приходять в непридатний стан задовго до закінчення заявленого терміну експлуатації. Найчастіше це викликано неправильним використанням батареї і відсутністю своєчасного обслуговування елемента живлення. Якщо ви помітили нестабільність в роботі АКБ, приступите до вилучення цього пристрою.
2
Для початку вимкніть мобільний комп'ютер. Обов'язково виконайте повну зупинку роботи ноутбука . Ні в якому разі не використовуйте в даній ситуації режим глибокого сну. Вимкніть мобільний пристрій від мережі змінного струму. Для цього вийміть коннектор блоку живлення з відповідного гнізда.
3
З'ясуйте тип кріплення батареї до корпусу. У старих ноутбука х для цього використовуються спеціальні шурупи. Викриття їх за допомогою викрутки з відповідним наконечником.
4
Акуратно подденьте край АКБ металевою лопаткою або нігтями і витягніть батарею. Встановіть на місце кришку звільнився відсіку.
5
Для від'єднання акумулятора в сучасних ноутбука х не потрібна наявність додаткових інструментів. Вивчіть засувки, наявні на корпусі мобільного комп'ютера.
6
Змініть положення першого регулятора. Найчастіше потрібний напрямок відзначено стрілочкою. Відкрийте другу засувку. Найімовірніше, один край акумулятора трохи підніметься після виконання зазначеної процедури. Вийміть батарею.
7
Підключіть ноутбук до мережі змінного струму. Увімкніть мобільний комп'ютер. Почекайте деякий час, поки завантажиться операційна система. Змініть параметри центру повідомлень, щоб не спостерігати постійно іконку відсутнього акумулятора.
8
Якщо ви витягли батарею не з метою її заміни, а просто хочете деякий час використовувати ноутбук без АКБ, врахуйте кілька важливих нюансів. По-перше, не зберігайте довгий час повністю розряджений елемент живлення. Підключайте батарею до ноутбука хоча б раз на два місяці. Це запобігає виникненню можливих неполадок.
Батареї та акумулятори зараз використовуються більшістю портативних пристроїв: телефони, ноутбуки, пульти дистанційного керування, фотоапарати, mp3-плеєри і так далі. У кожному з них батарея витягується по-різному.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Для того щоб витягти акумулятор з вашого телефону, відкрийте кришку відсіку на задній стінці телефону, злегка натиснувши біля її основи. Зверніть увагу, що деякі кришки утримуються за допомогою спеціальних засувок, в цьому випадку знайдіть в конструкції пристрою спеціальні кнопки.
2
Якщо ви хочете вийняти акумулятор з вашого ноутбука або нетбука, переверніть його і знайдіть з правого боку спеціальний замок, положення якого потрібно пересунути в протилежну сторону (потрібні положення відзначені спеціальними піктограмами). Зліва відсуньте і утримуйте інший замок акумулятора, потім дістаньте батарею з відсіку комп'ютера.
3
Щоб дістати батарею з вашого портативного плеєра, яка знаходиться всередині нього, скористайтеся маленької хрестової викруткою і пластиковою картою. Відкрутіть видимі болти з корпусу (можуть ховатися за заглушками або за іншими зовнішніми елементами пристрою), після чого зніміть його панель за допомогою пластикової карти. Відкрутіть батарейний відсік і вийміть акумулятор з плеєра.
4
Якщо ви хочете отримати оригінальний акумулятор з фотоапарата, відкрийте засувку батарейного відсіку (поруч повинна знаходитися флеш-карта), відсуньте спеціальний утримувач батареї, або, якщо такий відсутній, просто злегка натисніть на неї пальцем. Якщо вам потрібно витягти звичайні акумулятори, просто знайдіть і відкрийте відповідну частину пристрою, в якому вони знаходяться, і переверніть фотоапарат, батарейки випадуть самі.
5
З якого б устрою вам не доводилося витягувати акумулятори та батареї, завжди попередньо читайте інструкції, потрібна вам інформація стосовно даного процесу знаходиться зазвичай на перших її сторінках. У випадку, якщо з якої-небудь причини у вас відсутній інструкція, ви завжди можете завантажити її з сайту виробника пристрою.
Корисна порада
Не виймайте внутрішній акумулятор пристрою поки на нього діє гарантія.