Як полагодити мишку.

Коли відбувається обрив проводу комп'ютерної мишки, то вона, відповідно, перестає працювати. Таке трапляється, як правило, дуже рідко: зазвичай мишки з такою проблемою відзначають не першу річницю.
Вам знадобиться
  • Канцелярський ніж, викрутка «+», електричний паяльник, припой, каніфоль.
Інструкція
1
Порівнюючи статистику поломок комп'ютерної мишки, можна зробити цікавий висновок - велика частина несправностей цього пристрою таїться в перегині проводу, при вході в мишку . Тому, якщо у вас трапилася така біда, як поломка мишки, а в комп'ютерному салоні переконували, що у неї надійний виробник, можете бути впевненим, що, швидше за все, стався обрив проводу.
2
Візьміть в руку мишку і переверніть. Відкрутіть всі сполучні гвинти. Зніміть верхню частину корпусу.
3
Запам'ятайте розташування проводів по кольорам. Найкраще сфотографувати або замалювати на папері.
4
Увімкніть паяльник для його нагрівання. Варто відзначити, що для виконання пайки варто скористатися паяльником з потужністю до 40W, бажано 25W. Перед застосуванням паяльника, необхідно зачистити жало і вмочити в каніфоль.
5
Нагрітим паяльником акуратно відпаяти проводки. Відставте паяльник в сторону.
6
Гострим канцелярським ножем відріжте зіпсовану частину проводу мишки. Відрізати коштує не більше 3 сантиметрів. Зачистіть всі контакти і умочіть в каніфолі.
7
Припаяйте проводки до контактів мишки. Потім зберіть корпус.
Зверніть увагу
Якщо у вас мишка від компанії Microsoft і сполучних гвинтів на звороті мишки не було, то цю мишу розбирати не обов'язково. Такий вид комп'ютерної мишки виходить зі склеєним корпусом, їх випуск - це ідея компанії Microsoft. За загальним договором, вони міняють мишку, якщо ви напишіть їм на їх електронну адресу, з зазначенням серійного номера мишки. Такий хитрістю користуються в багатьох комп'ютерних салонах. Тому може вийти так, що вашу нову мишку вже отримали.