Як включити режим сумісності. Як переключити браузер в режим ie9.

Кожне серйозне оновлення інтернет-оглядача Internet Explorer разом з істотним поліпшенням браузера призводить і до різного роду неузгоджень зі стандартами, які використовувались у версії попередньої. Internet Explorer 9 - не виняток, але в цьому варіанті браузера виробники передбачили можливість перемикання перегляду сторінок в режим сумісності з попередніми версіями.
Вам знадобиться
  • Internet Explorer 9.
Інструкція
1
Запустіть Internet Explorer. Якщо на робочому столі немає ярлика цієї програми, то відкрийте головне меню ОС і в поле пошукового запиту наберіть назву програми. Втім, достатньо буде трьох букв int, щоб посилання на запуск веб-оглядача з'явилася в першому рядку результатів пошуку. Клікніть її.
2
Розкрийте в меню браузера розділ «Сервіс». Якщо меню не відображається у вікні програми, натисніть клавішу Alt. Воно з'явиться під заголовком вікна. У розділі «Сервіс» виберіть найбільш складно сформульований пункт - «Параметри режим а уявлення сумісності».
3
Поставте відмітку в чекбоксі у напису «Відображати всі веб-сайти в режим е уявлення сумісності», коли на екрані з'явиться вікно з настройками цього режим а. Таким способом ви включите самий «жорсткий» варіант режим а сумісності - браузер буде використовувати його для всіх сторінок, навіть тих, які цього не потребують.
4
Якщо ви поставите відмітку в полі «Додати оновлені списки веб-вузлів з веб-вузла Майкрософт», режим сумісності буде задіяний тільки для тих сайтів, несумісність яких з цією версією браузера відома корпорації Microsoft.
5
Ви можете скласти і власний список сайтів, до яких слід застосовувати цей режим , заносячи в нього всі зустрінуті сторінки, які відображаються з спотвореннями. Робити це можна за допомогою поля під написом «Додати цей веб-вузол» і кнопки «Додати».
6
Натисніть кнопку «Закрити» в діалоговому вікні, щоб Internet Explorer почав використовувати в роботі змінені вами настройки.
7
Є інша, більш проста можливість включити режим сумісності в потрібний момент. Коли браузер відкриває чергову сторінку, він сам намагається оцінити її сумісність. Якщо для нормального відображення, на його думку, потрібно включення цього режим а, в адресному рядку з'являється піктограма зі стилізованим зображенням розірваної навпіл сторінки. Клацніть цей значок лівою кнопкою миші, і веб-оглядач активує режим сумісності, а також змінить кольору значка з біло-сірого на синьо-блакитний.