Як підібрати кондиціонер.

Кондиционер відноситься до категорії складної побутової техніки. Однак первинні знання правил підбору кліматичної техніки допоможуть обійтися в цій справі без сторонньої допомоги. Якщо ви задумали підібрати кондиціонер, потрібно зосередитися на трьох основних параметрах.
Інструкція
1
Підбір кондиціонера по потужності. Це основний параметр, який визначає вибір кондиціонера. У технічному паспорті кондиціонера вказується його потужність або продуктивність, яка виражається в кВт. Для простоти підрахунків виведена певна закономірність: 1 кВт виробленого кондиціонером холоду (або тепла) досить для обробки повітря на 10 кв. метрів площі приміщення. Отже, якщо в паспорті вказана потужність кондиціонера 2,1 кВт, значить, кондиціонер цієї продуктивності розрахований на обслуговування приміщення площею до 21 кв. метра. При цьому необхідно мати на увазі кілька уточнень: - Названа площа, прив'язана до потужності кондиціонера, має на увазі стандартну висоту стелі в квартирі 2,5 - 2.7 м. В разі, якщо у вашій квартирі або офісі стелі вище, то необхідно внести поправочний коефіцієнт на що збільшився обсяг оброблюваного воздуха.- Якщо вікна кімнати, для якої ви вирішили підібрати кондиціонер виходять на південний схід або південь, то кондиціонер потрібно вибрати потужніше (на 0,5-1,0 кВт). Велика площа вікон при прямому сонячному освітленні збільшує теплопритоки, які потужність кондиціонера повинні погасити.
2
Підбір кондиціонера по додаткових опцій. Крім основної роботи кондиціонера по охолодженню або підігріву і грубої очистки повітря, багато компаній, що виробляють кліматичну техніку, пропонують цілий ряд додаткових опцій, що підвищують комфортність користування кондиціонером. Який набір їх ви виберете - справа смаку. Але кожна додаткова або вже вбудована опція, відповідно додатково здорожує обраний вами кондиціонер.
3
Підбір кондиціонера по дизайну. Як правило, внутрішні блоки кондиціонерів, які повинні якось вписатися в дизайн приміщення, випускаються нейтрального білого або сірого кольору. Але, виходячи з вашого бачення відповідності цього приладу та загальної концепції дизайну приміщення, ви можете підібрати і інші колірні рішення. Деякі кліматичні компанії випускають внутрішні блоки найрізноманітніших квітів. Є кондиціонери сталевого кольору або із дзеркальною поверхнею. Є кондиціонери, на передній кришці яких зображені цілі сюжети або букети квітів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hAzEHbxFEhI