Як створити мультітрекерную роздачу.

Мультітрекерной називають одночасну роздачу одного і того ж торрента на декількох трекерах. Це дозволяє об'єднувати бенкети і відповідно збільшувати швидкість роздачі. Варто відзначити, що існують трекери, які спеціально налаштовані на такий режим, і є, навпаки, ті, що його зовсім не підтримують.
Інструкція
1
Для створення мультітрекерной роздачі вам перш за все знадобиться спеціальна програма. Їй може бути, наприклад, makeTorrent. Скачайте її і встановіть на ваш комп'ютер. Після запуску перейдіть у вкладку Settings.
2
Спочатку створіть список приватних трекерів для вашої роздачі (приватними називаються ті, які беруть торрент мультітрекерной роздачі). Тому ви повинні заповнити деякі поля. У графі Name, яка підсвічується зеленим, вкажіть назву сайту, а адреса оголошення торрента впишіть в поле Announce URL, воно позначено червоним кольором. А ось адресу самого трекера необхідно вставити в графу Website URL.
3
Далі клікніть на кнопку Add, яка дозволяє додати в базу даних програми потрібний вам трекер. Точно таким же чином можна додавати й інші адреси. Після створення списку найбільш часто використовуваних трекерів не забудьте його зберегти. Для цього натисніть Save Now.
4
Перейдіть до вкладці Create Torrent (тобто "Створити торрент") та натисніть на кнопку Classic. Для створення торрента з декількома файлами виберіть поле dir, а для закачування одного файлу скористайтеся графою file. В меню Tracker вставте аnnounce URL трекера. Навпаки поля під назвою Use Backup Tracker (s) обов'язково поставте галочку.
5
Відзначте Вас трекер і додайте в список, натиснувши кнопку Add. Повторіть цей крок, якщо вам знадобиться додати не один, а кілька штук. Клікніть OK. Скористайтеся командою Create torrent now !, щоб створити торрент.
6
У вікні програми відкрийте меню View/Edit Torrent, натисніть на "..." і завантажте той же самий торрент, який ви зараз створили і залили на трекер. Не забудьте перевірити, чи відзначили ви опцію Backup.
7
Замініть Announce URL раніше зазначеного трекера на той, куди ви хочете помістити торрент. Збережіть результат за допомогою команди Save As ... або просто Save. Залийте торрент на трекер, і можете починати роздачу .