Як позбутися від плям дезодоранту на одязі.

Підвищена пітливість для багатьох перестала бути глобальною проблемою. Адже в магазинах можна знайти масу антиперспірантів, прекрасно захищають від неприємного запаху. Але подібні засоби дуже часто залишають білі сліди на одязі, які потім непросто вивести.

Вам знадобиться

- засіб для миття посуду; - плямовивідник; - сіль; - винний оцет; - спирт; - оцет; - нашатирний спирт.

Інструкція
1
Будь-який засіб для видалення слідів антиперсперант потрібно попередньо випробувати на невеликому шматочку такого ж матеріалу або на внутрішній стороні речі. Це допоможе переконатися в стійкості і міцності волокон, які будуть піддані дії кошти. Особливо обережно поводьтеся з пофарбованими тканинами.
2
Замочіть одяг у воді, а потім виперіть за допомогою звичайного миючого засобу. Якщо ви робите це в пральній машині, то можна запрограмувати додаткове полоскання.
3
Візьміть засіб для миття посуду, яким постійно користуєтеся. Воно ефективно справляється зі слідами від антиперспірантів. На пляма капніть трохи засобу і легенько потріть. Потім замочіть виріб і через півгодини виперіть його.
4
Купуйте універсальний засіб для виведення плям. Але застосовуйте його, строго дотримуючись вказівок в інструкції засоби та рекомендацій на етикетки вироби.
5
Використовуйте дезодорант для пахв правильно. Наносьте аерозолі на суху і чисту шкіру, дотримуючись відстані 15-20 см. Не розтирайте засіб по шкірі. Дайте йому можливість висохнути (на це знадобиться всього півтори хвилини) і тільки після цього одягайтеся. Те ж саме стосується і кулькових дезодорантів.
6
Трохи довше на сухій шкірі залишайте кремоподібні і тверді дезодоранти, а також гелі - 3-4 хвилини. З пудрою, тальком і присипкою справа йде інакше. Наносьте їх після душу за допомогою спеціальної пуховки. Такі засоби несумісні з темними речами. Скільки б часу не минуло після нанесення, тальк все одно буде обсипатися і бруднити одяг.
7
Натріть сліди від антиперспіранти вологою кухонною сіллю. Після це виперіть річ в теплій воді і добре прополощіть.
8
Для виведення плям на бавовняних тканинах використовуйте винний оцет (столова ложка на склянку води), на шовкових - медичний спирт. Наносьте їх на пляму від його країв і рухайтеся до центру
9
Якщо пляма застаріле, то просочіть його оцтом, якщо ж воно свіже, то нашатирним спиртом, після чого виперіть річ звичайним способом.