Як вставити в блог фон.

Багатьом блогерам хочеться, щоб, крім цікавого контексту, їх щоденник ще й виглядав естетично. В красивий блог хочеться частіше заходити, робити записи і коментувати друзів. Для того щоб зробити інтернет-щоденник по-справжньому затишним місцем, вам потрібно підібрати колірну гаму і вставити фонову картинку.
Інструкція
1
Виберіть підходящу картинку. Існує два вдалих варіанти: або ваша картинка відповідає за своїми розмірами шпалерам робочого столу, або ви ставите невелику «безшовну» картинку, яка повторюється багато разів в тлі вашого блогу. У першому випадку шукати малюнок краще на сайтах з шпалерами для робочого столу, а в другому - на спеціалізованих сайтах з фонами для блогів.
2
Після того як ви зберегли на комп'ютер картинку, яку ви плануєте використовувати в якості фону, завантажте її на безкоштовний фотохостинг (наприклад, radikal.ru, gallery.ru). Зверніть увагу на те, що система може автоматично зменшити розмір малюнка, і при необхідності зніміть галочку з цієї функції. Після того як картинка завантажена, скопіюйте посилання на неї. Якщо ви не збираєтеся приступати до створення дизайну блогу негайно, краще збережіть її в текстовому документі.
3
Система установки фону на кожному сервері з блогами має свої особливості. Для того щоб встановити фон в жж, зайдіть в ваш профіль і пройдіть по посиланнях «Журнал» -> «Оформлення». У вікні, виберіть вкладку Custom options і знайдіть пункт Images. Саме туди в графу Background image вам і слід скопіювати посилання на фон. Якщо картинка маленька, і ви хочете, щоб вона багаторазово повторювалася на тлі блогу, в пункті Background image repeat виберіть repeat. Потім збережіть зміни.
4
Якщо ви користуєтеся сайтом diary.ru, для установки фону в щоденник вам необхідно зайти в «Налаштування», а потім в графі «Налаштування щоденника» вибрати «Дизайн щоденника». В бібліотеці оформлень натисніть «Додати нове оформлення», а потім клацніть «Редагувати». У вікні, виберіть вкладку «Фонова картинка», за допомогою кнопки «Виберіть файл» знайдіть зображення на вашому комп'ютері і збережіть створені вами зміни. Тепер фон з'явиться на вашій сторінці.
Коли ви востаннє тримали в руках свій особистий щоденник? Багато колись вели їх в школі, і потім закинули. Зараз стало популярним вести онлайн-щоденник, де користувачі діляться своїми враженнями про різні події і обговорюють їх. Сервіси блогів дозволяють змінювати налаштування та оформлення блога на свій смак.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет
  • - браузер
  • - базові навички html-верстки
Інструкція
1
Запустіть браузер. Перейдіть на сайт bgpatterns.com. Там виберіть фон за своїм смаком із запропонованих варіантів. Перейдіть на вкладку Color, виберіть режим Background Color Change. У вікні праворуч виберіть колірну зону, також ви можете призначити колір за допомогою числового 6-значного коду. Потім перейдіть до вкладки Canvas і виберіть градієнт (підкладку) для нового фон а. Потім перейдіть на вкладку Image і виберіть картинку, щоб змінити на неї фон блога . На вкладці Rotate за бажанням змініть поворот картинки по осі. Натисніть на посилання праворуч Download image і збережіть отримане зображення на свій комп'ютер.
2
Визначте, яким чином створений у вас блог. Якщо за допомогою шаблону, збереженого на комп'ютері, тоді зайдіть через програму FileZilla в cPanel, перейдіть в шаблон блога і видаліть непотрібну картинку і додайте нову.
3
Зайдіть на сайт blogger.com, якщо ваш блог знаходиться там, і, щоб змінити бекграунд, спочатку виберіть вподобану вам картинку і збережіть її на сайті radikal.ru. Зайдіть в налаштування блога . Перейдіть у вкладку Макет, Змінити HTML. Знайдіть, де описується тег body {.....} і вставте посилання на своє зображення, за допомогою котрого ви хочете змінити блог в поле background. У вас має вийти приблизно такий код: body {margin: 0; padding: 0; font-size: small; text-align: center; color: $ textColor; line-height: 1.3em; background: # FFF3DB url ("http://s54.radikal.ru/i144/0808/b7/0c8cdf28253f.jpg") repeat;}
4
Зайдіть в свій блог на сайті wordpress, якщо ваш блог знаходиться там, і щоб змінити фон, зайдіть в настройки і знайдіть там пункт меню "Custom Background". Завантажте картинку, яку хочете використовувати як фон а, зі свого комп'ютера. Далі встановіть опцію "Tile the background", яка розтягне фон для всього сайту.