Як зробити кишеньковий лазер.

Зі звичайної запальнички можна зробити невеликий кишеньковий лазер . З його допомогою ви можете не тільки висвічувати мета, а й підпалювати що-небудь, наприклад, сигарету чи петарду. При використанні цього приладу будьте дуже обережні, не світите на людей і тварин.
Вам знадобиться
  • - Газова запальничка;
  • - старий, але робочий DWD-RW привід;
  • - дві батарейки на 1,5 В;
  • - резистор 4 -4,3 Ом;
  • - паяльник;
  • - дріт;
  • - дриль;
  • - ножиці;
  • - пассатижи.
Інструкція
1
Візьміть звичайну газову запальничку BIC чорного або темного кольору, щільну і непрозору, розберіть її. Видаліть кремінну колесо, намагаючись не порушити при цьому положення скоб. Голкою проткніть клапан, через який заправляється запальничка, і випустіть газ.
2
Розберіть всі деталі верхньої частини запальнички, не пошкоджуючи їх: зніміть скоби, кнопку включення і інші частини.
3
Вичистите всю внутрішню частину, висвердливши отвори і зачистивши поверхню шліфувальними інструментами. За допомогою ножиць або плоскогубців видаліть весь пластик. В результаті у вас в руках повинен виявитися порожньою і чистий флакон. Якщо вийде, залиште невелику пробку, щоб після закінчення всіх робіт закрити футляр.
4
Зафіксуйте запальничку в лещатах. У верхній частині запальнички знаходиться два отвори: для виходу газу і для кнопки. Висвердлите їх дрилем, використовуючи свердло малого діаметра.
5
Почніть збирати схему лазер а. Лазерний діод візьміть зі старого, але робочого DWD-RW приводу. Розібравши його, ви знайдете дві лазер ниє головки: інфрачервону і звичайну. Визначити, яка потрібна для кишенькового лазер а, доведеться методом проб і помилок.
6
Дістаньте лазер ниє діоди і визначте, який з них краще світить. Для цього підключайте їх до джерела живлення. Будьте дуже обережні! Посвітивши цим діодом в очі, дуже легко можна позбутися зору!
7
Підключіть діод до двох 1,5 В монетним батареям - більш потужне харчування може привести до перегорання. Два контакту від діода спаяти разом, це буде «+», третій контакт «-». Акуратно припаяйте до них дроти, які можна взяти від кручений пари.
8
Щоб промінь фокусувався, використовуйте лінзу, вийняту з головки. Закріпіть її якомога ближче до діода і вирівняйте по центру.
9
Переконавшись, що все працює, помістіть конструкцію всередину запальнички. При цьому діод буде розташований там, де раніше було полум'я, а перемикач встановіть на місці кнопки. Кнопку доведеться розрізати навпіл, щоб все помістилося. В результаті ви отримаєте саморобний кишеньковий лазер , який можна включати натисненням кнопки.