Як зберегти сторінку "Яндекса" стартової. Як поставити стартову сторінку в Яндексі.

При частому використанні популярної пошукової системи «Яндекс» не потрібно щоразу набирати її адресу в рядку або шукати в закладках. Встановивши її замість стартової сторінки, можна автоматично потрапляти на неї при відкритті браузера.
Інструкція
1
Дії по збереженню «Яндекс» у вигляді стартової сторінки відрізняються в залежності від використовуваних інтернет-оглядачів та їх версій. У кожному з них він встановлюється по-різному.
2
Щоб зробити дану сторінку стартовою в браузері Opera, запустіть його, а потім виберіть у головному меню, представленим літерою «О» у верхньому лівому кутку сторінки, розділ «Налаштування». У контекстному меню клацніть на напис «Загальні настройки». Перед вами відкрилося вікно налаштувань, виберіть у ньому «Почати з домашньої сторінки» поруч з написом «При запуску». А в полі, розташованому нижче, введіть адресу необхідної пошукової системи - http://www.yandex.ru. Тепер при запуску браузера ви потрапите на сторінку «Яндекс».
3
Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer, виберіть у головному спадаючому меню розділ «Сервіс», а в ньому - «Властивості оглядача». Натисніть у вікні на вкладку «Загальні» і введіть необхідну адресу в поле під написом «Домашня сторінка». Потім натисніть Ок. Зверніть увагу на те, що в пізнішій версії головне меню представлено значком механічного коліщатка, розміщеного зліва.
4
В інтернет-браузері Mozilla Firefox зайдіть в головне меню вгорі сторінки, виберіть пункт «Інструменти» і перейдіть в розділ «Налаштування». Виберіть вкладку «Основні» і розділ «Запуск» в віконці. Вбийте адресу «Яндекс» в полі поруч з написом «Домашня сторінка». Клацніть на кнопочку Ок.
5
При роботі з Google Chrome клацніть мишею на значок у вигляді гайкового ключа, розташованого в лівому верхньому кутку, і виберіть в меню «Параметри». У вкладці, натисніть розділ «Основні», поставте галочку біля напису «Наступна сторінка», а в сусідньому полі вбийте http://www.yandex.ru. Натисніть клавішу Enter і закрийте браузер. При новому запуску Chrome стартовою сторінкою буде «Яндекс».