Як записати на dvd кілька фільмів. чи можна записати фільм з диска на флешку.

Щоб бути справжнім поціновувачем сучасної кінематографії, необхідно мати у своїй колекції достатня кількість фільмів . Коли число фільмів перевищує допустимі параметри вашого жорсткого диска, тобто на ньому залишається мало вільного місця, то в цьому випадку вам допоможе часткова запис фільмів на DVD-диски. Але як бути, якщо фільмів багато, а дисків мало? Це питання можна вирішити за допомогою однієї утиліти. Про те, як з нею працювати читайте далі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Free MKV to DVD Video Converter.
Інструкція
1
Отже, у вас є в наявності декілька фільмів і один DVD-диск. Необхідно перенести фільми на диск з подальшою їх конвертацією. Для цього запустіть програму Free MKV to DVD Video Converter. Перед вами з'явиться вікно з вибором режиму роботи програми - виберіть «Advanced Mode».
2
Натисніть кнопку «Add files», щоб додати файли в проект.
3
У вікні необхідно додати кілька файлів (натискаючи +), які ви хочете укомплектувати на диск - натисніть "ОК".
4
Щоб переглянути повну інформацію про файлах, доданих в проект, погляньте вниз екрану. Програма повідомить вам сумарна кількість хвилин відео і загальний розмір в гигабайтах.
5
Якщо обсяг фільмів перевищує обсяг майбутнього диску, то варто зменшити якість записуваних файлів. Для цього зайдіть в настройки проекту Project - Project settings.
6
У новому вікні натисніть Change profile. Перед вами з'явиться список доступних профілів стиснення відео. Якщо немає відповідного формату, то виберіть створення свого профілю. Натисніть в меню Custom profile.
7
У новому вікні зверніть увагу на текстове поле Bit rate (значення бітрейта). Що значення бітрейта, тим вища якість наших фільмів на DVD-диску. Основним завданням є підібрати таке значення бітрейта, при якому всі фільми поміщалися б на нашому диску. Після цих дій виконується запис на DVD-диск.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p7jvxtxEWAM