Як правильно налаштувати гітару. програма настройка 6-струнної гітари інструкція.

Налаштування акустичної гітари не займе у вас багато часу, якщо ви скористаєтеся спеціальними програмами-тюнерами. Цей варіант відмінно підходить тим, хто тримає інструмент в руках перший раз. З часом, тренуючи слух, ви зможете освоїти більш складний спосіб настройки гітари вручну.
Інструкція
1
Скористайтеся для настройки гітари онлайн-тюнером або спеціальними програмами: AP Guitar Tuner, Gutar pro, Guitar Rig, GCH-Guitar Tuner, Tune It !, Pitch Perfect Tuner, «Налаштування гітари», «Гітарний камертон», « Налаштування 6-струнної гітари ». Серед цих додатків є програмні тюнери, що вимагають підключення гітари до аудіокарті комп'ютера або використання мікрофона, і прості програми, генеруючі для кожної струни звуки потрібної тональності, за допомогою яких можна налаштувати шестиструнную гітару на слух в стандартний стрій.
2
Наприклад, у вікні програми Guitar Tuner ви побачите літерні позначення нот, відповідні певним струнах. Випадкове струни програма передає її звучання. Від вас вимагається налаштувати гітару таким чином, щоб струни збігалися з нотами. Користуйтеся підказкою - стрілкою, що показує відхилення в звучанні. Не обов'язково домагатися повного збігу звуків, незначне відхилення не гратиме особливої ролі.
3
Тренуйте слух, налаштовуючи гітару самостійно. Скористайтеся камертоном або фортепіано, щоб налаштувати першу струну (нота «Ля»). Якщо ці інструментів у вас під рукою немає, прослухайте стаціонарний телефон, гудок в трубці якого відтворює чистий звук «Ля» з частотою 440Гц. Аналогічним чином повинна звучати притиснута на п'ятому ладу перша струна гітари.
4
Притисніть другу струну на п'ятому ладу і добийтеся її однакового звучання з відкритою першою струною (нота «Мі»). Якщо звуки струн зіллються в єдине ціле і одна з них стане вібрувати при звучанні інший, значить, настройка була проведена успішно.
5
Керуйтеся при подальшій настройці такими правилами: третя струна, притиснута на четвертому ладу, повинна збігатися по звучанню з відкритою другий струною, а притиснута на п'ятому ладу четверта струна - з відкритою третьою. Налаштуйте п'яту струну таким чином, щоб, притиснута на п'ятому ладу, вона звучала подібно відкритою четвертою струні. Перевірте, чи збігається звучання притиснутою на п'ятому ладу шостої струни з відкритою п'ятою струною.
Зверніть увагу
Після настройки відкриті струни гітари повинні відповідати за звучанням з нотами в наступній послідовності: ля, мі, сі, сіль, ре, ля, мі.
Корисна порада
Не намагайтеся відразу налаштувати гітару гранично точно, оскільки при натягу подальших струн настройка перших трохи збивається.
Гітара - той музичний інструмент, грі на якому мріють навчитися практично всі підлітки. Купити гітару і навчитися грати на ній - справа одна, але що робити в тому випадку, якщо інструмент розстроєний, як налаштувати гітару по програмі самостійно, які нюанси слід знати і враховувати при налаштуванні електроінструменту?
Інструкція
1
При навчанні початківець гітарист дуже часто стикається з проблемою розлади інструменту, а про те, як налаштувати свою гітару , не має поняття. Багатьом доводиться звертатися до професіоналів, просити, витрачати час і гроші, але ж всю роботу з налаштування інструмента можна зробити самому.
2
Сучасні технології дозволяють швидко і легко налаштувати електро гітару , зробивши при цьому кілька простих дій. Отже, як налаштувати гітару по програмі Guitar FX BOX.
3
Скачайте програму Guitar FX BOX в інтернеті або придбайте ліцензійну версію в магазині. Встановіть програму на свій комп'ютер або ноутбук.
4
Підключіть електро гітару до лінійного (мікрофонного) входу. У разі якщо у вам акустична гітара, слід разом з нею підключити і мікрофон.
5
Почніть настройку електрогітари, залежно від вказівок тюнера, вбудованого в програму. Тюнер повідомить вам про те, чи варто підвищити чи понизити тон тієї чи іншої струни. Слідуйте строго всіх вказівок тюнера і насолоджуйтеся грою на гітарі.
6
У разі якщо вам потрібна настройка не тільки звучання струн, а в поєднанні з різними ефектами, слід скористатися даною програмою і зробити наступні дії.
7
Підключіть електро гітару до ПК або ноутбука і запустіть Guitar FX BOX.
8
Клацніть в відкрилася програмі закладку «setup», потім виберіть в налаштуваннях свій звуковий драйвер і відкрийте вкладку «tuner».
9
Виберіть у вікні струну, яка вимагає настройки, клікніть на кнопку «Start Tuner». Дочекайтеся, поки в тюнері з'явиться «ок» - це свідчить про те, що струна налаштована. Налаштовуйте черзі всі струни на свій лад.
Зверніть увагу
Пам'ятайте - для навчання грі на гітарі недостатньо мати вмілі руки, потрібно також мати музичним даром, хорошим слухом і терпінням.