Як включити орфографію. Як включити перевірку орфографію на екселя.

При роботі з текстом від помилок і описок ніхто не застрахований. У ряді програм існує вбудована функція перевірки орфографії. Щоб включити її, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Щоб включити перевірку орфографії в браузері Mozilla Firefox, запустіть оглядач і виберіть у верхньому рядку меню пункт «Інструменти», в контекстному меню клікніть по пункту "Налаштування". Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Додатково» і зробіть активної міні-вкладку «Загальні». В групі «Перегляд сайтів» встановіть маркер в поле «Перевіряти орфографію при наборі тексту». Натисніть на кнопку ОК, щоб нові налаштування вступили в силу і закрийте вікно.
2
Для того щоб включити орфографію в текстовому редакторі Microsoft Office Word, запустіть програму, натисніть на кнопку Office в лівому верхньому кутку вікна і клікніть в контекстному меню по кнопці «Параметри Word». Відкриється нове діалогове вікно. Виберіть у його лівій частині розділ «Правопис».
3
Коли перейдете в обраний розділ, переконайтеся, що в групі «При виправленні правопису в Word» стоїть маркер в поле «Автоматично перевіряти орфографію ». Також ви можете задати в даному вікні додаткові параметри для перевірки тексту. Коли всі зміни будуть внесені, натисніть на кнопку ОК.
4
Текст, що вводиться в документ, буде автоматично перевірятися на наявність помилок. Пунктуаційні помилки за замовчуванням підкреслюються зеленою хвилястою лінією, орфографічні - червоною. Щоб вручну запустити перевірку орфографії в тексті, перейдіть на вкладку «Рецензування» і натисніть на кнопку «Правопис» в однойменному розділі. Також ви можете скористатися клавішею F7.
5
В програмі Microsoft Office Excel настройки для правопису задаються аналогічним способом, тобто через кнопку Office і діалогове вікно «Параметри Excel». Але є й відмінність: в книгах Excel текст автоматично не перевіряється при наборі, тому вам слід запустити цей процес самостійно. Перейдіть на вкладку «Рецензування» і клікніть в розділі «Правопис» за однойменною кнопці лівою кнопкою миші, щоб почалася перевірка введених даних.
Якщо текстовий редактор Word не підкреслює граматичні та орфографічні помилки при введенні тексту, значить, в настройках відключена функція автоматичної перевірки правопису. В пакетах Office 2003 і Office 2007 виконання налаштувань відрізнятиметься.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся офісним пакетом від Microsoft зразка 2003 року, відкрийте меню «Сервис» і виберіть пункт «Параметри». Клацніть «Правопис» і встановіть прапорці навпроти наступних пунктів: «Автоматично перевіряти орфографію» і «Автоматично перевіряти граматику».
2
Користувачам Office 2007 слід відкрити вкладку «Рецензування» в головному меню програми і натиснути кнопку «Правопис» в лівому кутку. У діалоговому вікні натисніть кнопку "Параметри" і встановіть прапорці навпроти пунктів «Автоматично перевіряти орфографію» і «Автоматично перевіряти граматику».