Поліпшення пам'яті: Як знайти швидкий спосіб.

Щоб пам'ять не підводила, її необхідно тренувати, як м'язи. Адже коли ви перестаєте регулярно працювати над тілом, воно з часом стає в'ялим. Приблизно те саме відбувається і з пам'ять ю: якщо надовго припинити тренування, вона слабшає.
Інструкція
1
Поліпшенню пам'яті сприяє заучування віршів. Цей спосіб вважається одним з найбільш ефективних. Візьміть за правило щодня запам'ятовувати по 1-2 четверостишиям. Це можуть бути вірші різних авторів з улюбленого збірника лірики, або одна велика поема. Якщо ви схиляєтеся до другого варіанту, відкрийте «Євгенія Онєгіна». Цей роман у віршах нескладний для запам'ятовування, тому його можна заучувати одразу по одній «онегинской строфі» в день (14 рядків). Вже через тиждень ви переконаєтеся, що легко цитуєте знаменитого класика.
2
Чи не можете запам'ятати, де лежать шкарпетки, ключі або мобільний телефон? Спробуйте регулярно робити таку вправу: закрийте очі і спробуйте пригадати розташування предметів на вашому робочому або кухонному столі. Підійдуть також туалетний столик або полку в шафі. Потім відкрийте очі і розгляньте все, що ви упустили. Якщо предметів небагато, 10-15 штук, краще зобразити їх місцерозташування не в пам'яті, а на папері.
3
Постарайтеся згадати, як пройшов ваш вчорашній день. Щодня ви будете згадувати набагато більше деталей, ніж може здатися на перший погляд. Через деякий час ви легко зможете відтворити невеликі діалоги, місця розташування предметів, особи випадкових людей і т.д.
4
Щоб запам'ятати складні слова, розбивайте їх на частини і підключайте асоціативний ряд. Приміром, вам потрібно запам'ятати назву одного з сімейств рослин - флагелларіевие. Для ефективного запам'ятовування розбийте слово на 2-3 умовні частини, кожна з яких буде асоціюватися з предметом або образом. В даному випадку можна виділити 3 частини: «прапор», «гель», «скриня». Зафіксуйте в пам'яті ланцюжок цих образів, і тоді ви зможете втримати в пам'яті все слово.
5
Споживайте продукти, що містять йод, цинк, вітаміни групи В і вітамін Е. Корисними для поліпшення пам'яті вважаються рис, бобові, жирна риба, пшеничний хліб, горіхи, ягоди, гарбузове насіння.