Як вставити в лист картинку. вставити логотип в тіло листа в hoster.by.

Коли ви пишете віртуальне лист , виникає потреба проілюструвати текст листівкою, картинкою, таблицею. І здійснити це необхідно безпосередньо в самому повідомленні, а не додавати файли вкладенням. Зараз вставити зображення в електронне послання не складає труднощів.
Інструкція
1
Скористайтеся поштовою програмою Microsoft Outlook. Створіть нове повідомлення. Потім в меню зверху потрібно вибрати пункт «Формат». Відшукайте вкладку «HTML». У меню, натисніть на піктограму з картинкою і написом з назвою «Малюнок». Вкажіть потрібний файл і тисніть на ОК.
2
В програмі Microsoft Outlook 2007, як правило, для того щоб вставити листівку в повідомлення, необхідно відшукати пункт «Вставка», який розташований у верхньому меню. У випадаючому вікні «Малюнок» виберіть вкладку «Картинка» і вставте потрібний файл.
3
Зайдіть на сервер Gmail. Як правило, сьогодні це єдиний сервіс електронної пошти, який дозволяє вставити зображення в тіло вашого листа, а не відсилати його вкладенням. Створюєте повідомлення. У правому верхньому куті клацніть на посилання "Налаштування". Потім у вікні виберіть посилання «Експериментальні функції». У запропонованому списку знайдіть «Вставка картинок» і натисніть «Включити».
4
Далі клікніть на пункт «Зберегти зміни». Далі в шаблоні листи знайдіть «Розширене форматування». Натисніть на цю кнопку. Ви побачите панель з різними піктограмами. Клацніть по відповідному пункту «Вставити зображення», виберіть файл і відправте лист з картинкою, яка вставлена в тіло самого повідомлення.
5
Скористайтеся сервером «Яндекс». Запустіть його, потім в лівій частині веб-сторінки ви побачите пункт «Пошта». Авторизуйтесь на цьому сервісі. В розділі «Листи» клікніть на вкладку «Написати лист ». У розпочатому поле «Кому» ви повинні вписати адресата, а «Тему» заповнити текстом.
6
Для того щоб відіслати листівку або картинку декільком користувачам, клацніть по кнопці «Копія». Зверніть увагу, що в одному повідомленні можна вказати не більше 25 осіб. Після створення листи додайте зображення, яке можна вибрати, натиснувши на посилання «Листівка».
7
Вкажіть одну з представлених картинок, а для цього натисніть на неї, і вона автоматично з'явиться в полі введення тексту вашого послання. При цьому ви можете скорегувати її становище і додати вітальний текст. Тепер натисніть «Відправити», щоб повідомлення дійшло до потрібного адресата.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uE4jrxLowWE