Як вставити стовпець.

Іноді трапляється, що в готову таблицю необхідно додати новий стовпець . У додатках Microsoft Office Excel і Microsoft Office Word це можна зробити за кілька кліків миші, скориставшись вбудованими інструментами.
Інструкція
1
У книзі Excel вставити стовпець можна кількома способами. Виділіть клітинку, лівіше від якої хочете розмістити новий стовпець . Відкрийте вкладку «Головна» і знайдіть в розділі «Осередки» кнопку «Вставити». Натисніть на значок стрілки, розташований під кнопкою, щоб розгорнулося контекстне меню. Виберіть у ньому пункт «Вставити стовпці на лист».
2
Інший варіант: виділіть стовпець , лівіше від якого хочете додати новий. Для цього підведіть курсор до верхнього краю робочої області книги з літерним позначенням стовпців і дочекайтеся, поки він прийме вигляд стрілки, що вказує вниз, після цього клікніть по назві стовпця лівою кнопкою миші.
3
Клікніть у виділеному стовпці правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню другу команду «Вставити». Не плутайте її з командою «Вставити з буфера обміну». Якщо ви виділите таким способом декілька стовпців, то зможете за один раз додати таку ж кількість стовпців, яке ви попередньо виділили.
4
У документі Word вставка стовпців може бути здійснена теж декількома способами. Ви можете розділити на кілька частин вже наявний стовпець . Для цього на вкладці "Вставка" натисніть на кнопку «Таблиця» в однойменному розділі. У випадаючому меню виберіть команду «Намалювати таблицю». Коли курсор змінить свій вигляд, проведіть з'явилися «олівцем» вертикальну лінію в одному з стовпців таблиці.
5
Інший варіант: виділіть стовпець цілком. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню другу команду «Вставити». Розгорнеться підменю, в якому ви зможете вказати, з якого боку від виділеного стовпця повинен бути розміщений новий.
6
Існує й інший спосіб. Встановіть курсор у комірці таблиці. Стане доступне контекстне меню «Робота з таблицями». Перейдіть в ньому на вкладку «Макет». У розділі «Рядки та стовпці» натисніть на одну з відповідних вам кнопок: «Вставити зліва» або «Вставити справа». Новий стовпець буде додано правіше або лівіше від тієї комірки, в якій встановлено курсор.