Як швидко змінитися.

Нерідко люди задаються питанням - як швидко змінитися в кращу сторону. Більшість хоче зробити це, не докладаючи особливих зусиль, шукають універсальні рецепти. Але в процесі пошуку приходить розуміння, що все не так просто. Має бути довга і наполеглива робота над собою.
Інструкція
1
Спочатку визначте, що конкретно ви хочете в собі змінити. Які риси вам властиві й що не влаштовує. Чому саме зараз наступила потреба в змінах. Змінити себе повністю навряд чи вийде. Знайдіть одну рису характеру або звичку, яка заважає досягти яких або цілей, впливає на ваші емоції і вчинки. Щоб позбавити себе від проблем, дуже важливо побачити, звідки вони починаються.
2
Після того як вдалося змінити в собі щось значиме, продумайте свої подальші цілі. Визначте найважливіше в житті, продумайте дії для досягнення бажаного і почніть діяти. Для цього складіть план короткострокових і тривалих цілей. Тільки наявність чіткого плану допоможе вам просуватися вперед. Заведіть щоденник досягнень, робіть в ньому помітки в міру реалізації цілей. Попереду - бажані зміни в житті, залишилося тільки слідувати плану і не звертати з наміченого шляху.
3
Одним з головних факторів на шляху до змін є прощення і позбавлення від образ. Ці зайві емоції відбирають багато енергії, яку краще витратити на зміни самого себе. Згадайте неприємні ситуації і вибачте кривдників. І не думайте більше про це, все залишилося в минулому житті.
4
Не забувайте про свої позитивні якості. Любіть себе і діліться цим почуттям з іншими. Запишіть свої хороші риси в щоденник і приписуйте нові у міру їх досягнення.
5
Людина буває щасливий в стані спокою і душевної рівноваги. Почитайте релігійну літературу. Вивчаючи духовні закони буття і дотримуючись їх, ви змініться самі і будете сприяти позитивним змінам навколо себе.
6
Радійте кожному дню і дякуйте за все, що у вас є. Діліться цими відчуттями з оточуючими, ви відчуєте, як змінюєтеся в кращу сторону.