Як поводитися нареченій.

«Наречена, в цей світлий мить ти прекрасніше всіх ...» - співав у своїй пісні Ігор Ніколаєв. Представляючи собі весілля, багато нерідко малюють образ прекрасної дівчини в білому платті, якій належить зв'язати себе узами шлюбу і стати дружиною. А як повинна вести себе щасливиця до і під час торжества?
Інструкція
1
Впритул займіться підготовкою до весілля, разом з нареченим і батьками продумайте організацію весільного торжества. Вносьте свої пропозиції, але при цьому намагайтеся йти на компроміс при вирішенні спірних питань, будьте розважливою і приймайте мудрі рішення. Пам'ятайте, що ви станете дружиною і берегинею сімейного вогнища, а скандали і сварки можуть негативно позначитися на ваших стосунках з майбутнім чоловіком і його батьками.
2
За кілька днів до весілля ще раз переконайтеся, що у вас є все необхідне для торжества. Навіть якщо ви щось забули в поспіху, у вас буде час на покупку тих чи інших речей. Ще раз обміркуйте сценарій свята, не хвилюйтеся, ведіть себе спокійно і стримано.
3
При подачі заяви та подальшому спілкуванні зі співробітниками РАГСу точно виконуйте їхні вказівки, ні в якому разі не грубо. Намагайтеся запобігти конфліктні ситуації, які можуть виникнути з іншими парами, які прийшли подавати заяву про укладення шлюбу.
4
В день весілля з самого ранку налаштуйтеся на свято, не дайте дрібним негараздам, пов'язаним з організацією торжества, зіпсувати вам настрій. Якщо ви бачите, як щось виходить з-під контролю, наприклад, спізнюються гості чи наречений, подумайте про щось хороше і не проявляйте негативних емоцій. Краще зайвий раз зателефонувати і спокійно розібратися в ситуації, ніж нервувати і хвилюватися, зриваючись на оточуючих вас близьких людей.
5
Будьте привітною з усіма гостями, посміхайтеся, радійте зустрічі з ними, при цьому поводьтеся природно. Після урочистої церемонії укладення шлюбу прийміть вітання від родичів і друзів. Виберіть людину, яка допоможе вам тримати букети з квітами, адже їх, як правило, дарують у великій кількості.
6
Не забувайте про те, як ви будете виглядати на весільних фотографіях, тому намагайтеся дотримуватися всі вказівки фотографа.