Як привітати начальника з днем ??народження. оригінально привітати шефа днем ??народження.

Начальник в нашому уявленні завжди виглядає жорстким і безсердечним людиною. Але такі його риси найчастіше є маскою, а значить, можна поглянути на керівника по-іншому. Завжди є шанс побачити «людяного» шефа, якщо піднести йому незвичайний подарунок на день народження .
Інструкція
1
Оригінально привітати начальника з днем народження можна, якщо дотримуватися деяких правіл.Понаблюдайте за своїм начальником, спробуйте з'ясувати спектр його інтересів і захоплень. Поговоріть з тими співробітниками, які довше вас працюють в цій організації, адже у них може бути набагато більше інформації про сильні і слабкі сторони шефа.
2
Зібравши достатньо кількість інформації про інтереси керівника, приступайте до аналізу накопичених даних. Обов'язково поставте себе на його місце. Спробуйте поцікавитися у тому, а який сюрприз на день народження в цьому випадку побажали б ви.
3
Не шкодуйте часу на підготовку сюрпризу або вибір подарунка, адже від того, що ви піднесете своєму керівникові, можливо, залежить і його ставлення до вас, як до працівника.
4
Поздравляйте начальника так, щоб згодом інші колеги не сприйняли ваше поздоровлення як бажання просунутися по службі на шкоду іншому колективу.
5
Підготуйте незвичайну упаковку навіть для самого невигадливого подарунка, помістіть текст поздоровлення в якісний незапечатаний конверт, щоб начальник зробив висновок, що для вас не буває дрібниць, і що ви підходите до будь-якої справи дуже скрупульозно. Конверт не повинен бути запечатаним, щоб не надавати поздравлению двозначності.
6
Приготуйте невелику, але яскраву промову поздоровлення. Причому, під час її проголошення робіть паузи, даючи можливість керівнику вставляти ремарки (коментарі). Пам'ятайте, що начальники не люблять, коли їх підлеглі довго говорять в їх присутності, навіть якщо мова зв'язана з хвалебними тирадами.
7
Намагайтеся зв'язати оригінальне привітання з користю всієї організації, яку ця людина очолює.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eISvBoK8UMo