Як вести пошту.

Електронна пошта - поштовий зв'язок у віртуальному просторі. Вона застосовується як ефективний інструмент для ділового листування з партнерами по бізнесу, організації розсилки, відправки повідомлень особистого характеру. При цьому доставка кореспонденції в мережі здійснюється за кілька секунд. Але деякі користувачі-початківці не знають, як вести свою поштову скриньку.
Інструкція
1
Для початку зареєструйтеся на одному з відповідних сервісів. Ім'я користувача ви вибираєте самі. Звичайно ж, для офіційного листування найкращий варіант - це ім'я, прізвище або назву вашої фірми (якщо вона у вас є). А в особистих цілях підійде будь-який варіант. Доступ до особистого електронного ящика користувачі отримують після того, як введуть у відповідному полі поштового сервісу раніше придуманий логін і пароль.
2
Після реєстрації навчитеся заповнювати запропоновану форму електронного листа. Так, якщо поле «Кому» заповнюють обов'язково, то таке як «Тема листа» часто ігнорується, а адже це дуже важливо. Якщо ви ведете активне листування з діловими партнерами, то даними цих повідомлень, можливо, доведеться користуватися в майбутньому. Як правило, при пошуку серед величезної кількості повідомлень буде зрозуміло, про що йшла розмова в листі, де розташована необхідна інформація.
3
Зверніть увагу, що головний момент в листуванні - форматування повідомлення. Якщо в простому листі потрібно дотримуватися смислове поділ тексту на кілька абзаців, то в електронній формі в буквальному сенсі необхідно відокремлювати думки, викладені двома або трьома реченнями (п'ять-шість рядків), щоб максимально поліпшити сприйняття слів.
4
Для читання кореспонденції використовуйте спеціальні програмки. Так, наприклад, Outlook вбудована в систему Windows. Однак не всі поштові сервери підтримують такі протоколи. Але часто портали великих провайдерів сумісні з програмами для читання електронних листів.
Корисна порада
Використання цих правил зробить повідомлення більш читабельними, систематизує особисту переписку і не дасть створити хаос в поштових скриньках користувачів, з якими вона ведется.На перший погляд, ці рекомендації щодо ведення електронної пошти здадуться незначними, проте, застосовуючи їх регулярно, ви позбудетеся від плутанини в ваших повідомленнях, а заодно і навчитеся не ускладнювати життя оточуючим.