Як лікувати хондроз. Хондроз лікування.

  •  Хондроз, це захворювання хребта, яке викликає недолік Хондроетин. Найчастіше це захворювання розвивається до 40 років.
  •  До хондрозе відносять стирання хрящів, порушення структури хряща, іноді хрящові грижі. Основною причиною стає неправильне харчування і брак руху. Хребет вимагає постійної розминки. Однак багато хто лінується виконувати навіть саму примітивну гімнастику, що і призводить до тяжких наслідків.
  •  Сьогодні є ряд препаратів, які дозволяють лікувати хондроз. В основному їх дія спрямована на відновлення хрящових тканин. Однак ефект від препаратів, тимчасовий і недостатній для повного одужання організму. Тому варто врахувати кілька варіантів для лікування, в тому числі й кілька вправ для щоденної гімнастики.
  •  Ось кілька народних методів лікування хондроза. Візьміть мед і рясно нанесіть вздовж хребта. Потім плавними рухами починайте втирати мед. Після того, як тіло зігріється, накладіть стрічку з тканини і лежите поки мед не вбереться в кожу.Нужно взяти 1 столову ложку порошку бодяги і змішати зі склянкою рослинного масла. Потім робити компреси цієї суміші на місця локалізації болю.
  •  Візьміть корінь селери, приблизно 4-5 м, дрібно розітріть його, краще в кавомолці. Потім залийте літром теплої води і настоюйте добу в прохолодному місці. Настоянку пийте по столовій ложці, три рази на день, перед їжею.
  •  Крім того, лікування хондроза не може обійтися без елементарної гімнастики. Ось невеликий комплекс вправ. Станьте рівно, ноги на ширині плечей, руки перед собою зігнуті в ліктях. Починайте повороти вправо, вліво. Це допоможе трохи розкріпачити хребетні зв'язку.
  •  Станьте в дверний проріз, дотягніться руками до дверної балки і прогніться. Сильно тиснути не треба, робіть декілька заходів. Ця вправа дозволить трохи розтягнути міжхребетні хрящі.
  •  Станьте рівно, ноги на ширині плечей і починайте робити нахили до носків. Нагинатися не різко, а поступово. Ця вправа так само направлено на розвиток рухливості хребта.
  •  Хворим хондроза, потрібно хоча б раз на рік їздити до відповідних санаторії і лікуватися. Там є можливість лікувати хондроз на якісно іншому рівні. Масажний кабінет, кабінет фізіотерапії та гідромасаж, особливо підуть на пользу.Будьте уважні до свого здоров'я і не запускайте хворобу.