Як в Скайпі фотографувати. Як фотографіроват за допомогою скайпу.

Skype - програма, що дозволяє розмовляти з друзями і родичами через інтернет, встановлювати відеозв'язок, пересилати мелодії і фото. А щоб спілкування було ще більш захоплюючим, можна скористатися функцією фотографування.
Вам знадобиться
  • - Програма Skype;
  • - веб-камера.
Інструкція
1
Щоб сфотографувати себе або свого співрозмовника, встановіть на комп'ютер спеціальний пристрій під назвою веб-камера. Купити її можна в будь-якому магазині цифрової техніки. Чіткість і яскравість отриманої фотографії буде прямо залежати від якості використовуваної веб-камери. При установці скористайтеся драйверами, що йдуть в комплекті.
2
Увійдіть в Skype і переконайтеся, що камера працює. Для цього зайдіть в «Інструменти» і виберіть пункт "Налаштування". Поставте галочку поруч з опцією «Включити Skype відео» в підміню «Налаштування відео». Після цього ви побачите своє зображення в правому верхньому куті монітора.
3
Для створення автопортрета увійдіть в «Налаштування відео», натисніть кнопку «Відео стоп-кадр», надайте своєму обличчю веселе вираз і клацніть на «Зробити знімок». Після цього виберіть потрібну вам область фотографії за допомогою розтягування рамки по зображенню. І натисніть «Зберегти стоп-кадр». У відкрилася бібліотеці зображень зробіть отриманий кадр своїм аватаром або натисніть "Скасувати".
4
Отримати власну фотографію в Skype можна і простішим шляхом. Якщо у вас на веб-камері є кнопка для фотографування, просто натисніть на неї при появі вашого зображення на екрані монітора. Автопортрет готовий.
5
Відредагуйте якість вашої фотографії за допомогою кнопки «Налаштування веб-камери». Клацнувши на неї, задайте зображенню необхідну яскравість і контрастність.
6
Для запечатления співрозмовника клацніть правою кнопкою миші на його зображення в процесі відеозв'язку. У контекстному меню виберіть рядок «Стоп-кадр». Після цього фотографія збережеться на жорсткому диску комп'ютера у зазначеній вами папці.
7
Поділіться отриманим знімком з дузьямі. Натисніть в лівому нижньому кутку на напис «Поділитися» і виберіть потрібну людину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OHHUDKLnflQ