Як берегти свою красу.

З роками час летить все швидше. Вік накладає свій відбиток і людина починає замислюватися, як зберегти свою красу і молодість, щоб і в зрілому віці виглядати і відчувати себе, як в юному.
Інструкція
1
Головні вороги краси - хвороби і стреси. Щоб бути здоровим, ведіть правильний спосіб життя. Це означає не тільки відмова від шкідливих звичок, вживання спиртного та куріння. Повноцінний сон і раціональне харчування забезпечать організму достатньо енергії для підтримки гарного самопочуття і будуть запорукою продовження молодості. Спіть не менше 8 годин на день, лягайте і вставайте в один і той же час. Привчайте організм працювати як годинник, користь від дотримання режиму дня очевидна.
2
Раціональне харчування є одним з провідних чинників збереження краси. Харчуючись правильно, ви не наберете зайві кілограми, які служать причиною багатьох хвороб. Їжте не тільки в один і той же час, але ще підбирайте правильні продукти і їх поєднання. Не переїдайте. Не прагніть до великої різноманітності в їжі, це не завжди корисно. Організму буває важко впоратися з одночасним поєднанням білків, жирів і вуглеводів. На переробку такої суміші знадобиться велика кількість енергії. Для того, щоб не перевантажувати свій організм, дотримуйтесь принципи роздільного харчування. Білки їжте окремо, не менше 100 г на день, вони є основою для синтезу колагену, від змісту якого залежить еластичність шкіри і зв'язок. Тваринні жири виключіть і замініть їх рослинними. Їжте більше сирих овочів і фруктів. Такий підхід до харчування дозволить уникнути зашлакованості організму і попередить багато хвороб.
3
Більше рухайтеся, тримайте свої м'язи і зв'язки в тонусі. Якщо у вас сидяча робота, вам знадобиться додаткова фізичне навантаження. Ходіть пішки на роботу і додому, якщо відстань не перевищує 5 км. Якщо такої можливості немає, щодня влаштовуйте собі піші прогулянки, бажано в парку або лісі. Завдяки цьому ви не тільки відчуєте себе бадьоріше і молодше, але й будете проводити профілактику стресових перевантажень. Спілкування з природою допомагає зняти емоційне перенапруження.
4
Стреси - один з головних ворогів краси. Постійні переживання сприяють утворенню зморшок і надають велике навантаження на серцево-судинну систему. Навчіться абстрагуватися від щоденної суєти. Методів багато - йога, аутотренінг, багатокілометрові пробіжки, відвідування басейну, вишивання або в'язання. Вибрати найбільш відповідний вам спосіб позбавлення від емоційного перевантаження і використовуйте його постійно для збереження своєї природної краси.
5
Доглядайте за обличчям і тілом. Пружна підтягнута шкіра може збережеться довгі роки, якщо її правильно очищати, зволожувати і живити. Підберіть косметику по догляду, відповідну типу вашої шкіри. Для цього проконсультуйтеся у косметолога, він порекомендує найбільш підходящі вам кошти.
6
Харчуйтеся правильно, чергуйте роботу з повноцінним відпочинком, не допускайте зайвих переживай і доглядайте за своєю шкірою, тоді ваша краса збережеться довгі роки.