Як вибрати порошок.

Сучасні засоби для прання білизни представлені в магазинах настільки широко, що мимоволі губишся. Виявляється, правильно вибрати пральний порошок , щоб не пошкодити ні пральній машині, ні речам, ні тим, хто буде ці речі носити, не так просто. Кожна господиня вирішує, чи використовувати перевірений порошок , довіритися рекламі або спробувати маловідому марку.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, яким чином ви збираєтеся прати - вручну, в машині активаторного типу або ж у автоматичною. Порошки, призначені для кожного з цих видів прання, розрізняються по ступеню піноутворення: висока ступінь у засобів для ручного прання і машин активаторного типу, низька - у тих, що підходять для автоматичних машин.
2
Вирішіть, для якого типу тканин потрібен вам порошок . Універсальні засоби підходять для всіх видів тканин, але для вовняних і шовкових речей краще все ж вибрати спеціальне і ніколи не прати їх порошками з биосистемами, або ензимами, призначеними для виведення білкових забруднень - плям крові, молока і т. Д. Ензими почнуть руйнувати разом з плямами білок вовни і шовку. Крім того, зустрічаються порошки з ензимами, призначеними видаляти плями від крохмальних і жирових забруднень. При використанні порошків з биосистемами в ручному пранні необхідно захищати руки рукавичками. Для прання кольорових речей, особливо неміцно забарвлених, придбайте спеціальний порошок , який підтримуватиме колір тканин і не дасть їм вилиняв.
3
Якщо ви плануєте відбілити тканину за допомогою прального порошку, вам знадобиться засіб, до складу якого включено кисневмісний відбілювач. Не плутайте з оптичним відбілювачем, що входять у багато порошків - він тільки створює ефект сніжної білизни, особливим чином відображаючи світ за допомогою осідають на тканині частинок.
4
Для одягу маленьких дітей призначені спеціальні порошки, до складу яких не включені віддушки, здатні викликати алергію. Найчастіше дитячі порошки виготовляються на основі мильної стружки, яка, як вважається, не робить шкідливого впливу на шкіру немовлят. Ці ж засоби підійдуть і для прання одягу алергіків.