Як поводитися в зарубіжних країнах.

Щоб подорож за кордон принесло тільки позитивні емоції, дотримуйтесь загальнолюдські правила поведінки і поважайте традиції та звичаї народу тієї країни, куди ви прибули.
Інструкція
1
Дізнатися, яку релігію сповідує більша частина населення країни, яку ви збираєтеся відвідати. Почитайте про правила поведінки в будівлях релігійного значення, якщо ви збираєтеся відвідати місцеві пам'ятки. Складіть невеликий список того, що засуджує місцева релігія (вживання алкоголю, відвертий одяг) і дотримуйтеся цих правил хоча б у громадських місцях.
2
Ретельно продумайте гардероб, цей пункт особливо стосується жінок. Не варто в мусульманських країнах оголювати плечі, зону декольте і ноги. Справа навіть не стільки в запобіганні можливої конфліктної ситуації, скільки в прояві поваги до традицій і культури країни, куди ви вирушаєте подорожувати.
3
З'ясуйте, які місцеві закони, що стосуються тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв. Звертайте увагу на таблички заборони. Якщо у вас є сумніви, краще запитайте у співробітників закладу або охорони порядку.
4
Будьте чемні та ввічливі. Випишіть кілька фраз на мові тієї країни, яку ви маєте намір відвідати, наприклад, «дякую», «здрастуйте», «будь ласка». Це буде сприйнято місцевим населенням і персоналом готелю доброзичливо.
5
Дотримуйтесь етикет. Відкривайте двері попереду йде людям, поступайтеся місця в громадському транспорті. Ведіть себе так, як прийнято в цивілізованому суспільстві.
6
Особливу увагу приділіть правилам поведінки стосовно протилежної статі, майте на увазі, що вони відрізняються в різних країнах . Наприклад, за вітальний поцілунок у щічку в Італії вас не засудять, а в Сполучених Штатах ви можете отримати повістку в суд. Що стосується мусульманських країн, там варто бути особливо обережним щодо жінок, погляд або жест може призвести до серйозних неприємностей.
7
Придбайте карту міста, відзначте на ній місце розташування готелю. Також візьміть візитку з адресою готелю, її можна показати перехожому або таксисту. З'ясуйте, які квартали міста несприятливі для відвідування туристами і постарайтеся не опинитися там.
8
Носіть з собою заряджений телефон і поліс медичного страхування.