Як в 1с додати звіт.

Для отримання різних зведених даних в програмі «1С: Підприємство 8». передбачений набір звітів. При виборі користувачем необхідного звіту з'являється діалогове вікно, що дозволяє виконувати будь-які дії.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма «1С: Підприємство 8»
Інструкція
1
Відкрийте програму, вибравши режим «Конфігуратор». Перейдіть до вкладки «Конфігурації» виберіть пункт «Звіти», викличте його контекстне меню і клікніть «Додати». У вікні вкажіть назву створюваного звіту, потім виберіть команду «Відкрити схему компоновки даних».
2
Перед вами відкриється вікно «Конструктор макета», в списку макетів активним буде елемент: «Схема компонування даних». Введіть ім'я майбутньої схеми компоновки, натисніть кнопку «Готово».
3
У вікні конструктора створюваних даних виберіть джерела, їх яких буде взята інформація для звіту. Виберіть команду «Додати набір даних», кнопка якої знаходиться на панелі управління, потім - пункт «Додати набір даних - запит» і далі - «Конструктор запиту».
4
Перейдіть в розділ «Регістр накопичення» у вікні конструктора запиту і клацніть на регістр, інформація з якого буде використовуватися при формуванні звіту. У правій частині віконця з'явиться вибрана таблиця, клацніть подвійним клацанням по її назві. Відкриється список полів, в ній містяться. Відзначте поля необхідні для звіту. Натисніть кнопку OK.
5
Виберіть поля, за якими будуть задаватися умови запиту. Перейдіть у вкладку «Ресурси». У лівій частині вікна в списку всіх полів, виберіть необхідні вам і подвійним клацанням перетягніть їх в праву частину. У стовпці «Вираз» для кожного обраного поля можна задати умову пошуку.
6
Перейдіть на вкладку "Налаштування", задайте відповідні параметри, натиснувши кнопку «Конструктор налаштувань компоновки даних». Встановіть перемикач «Таблиця», натисніть «Далі».
7
Позначте всі поля, інформація яких буде виведена в звіт і натисніть кнопку «Далі».
8
Виберіть ті поля, за якими буде здійснюватися угруповання таблиць, стовпців і рядків звіту, для цього переміщайте поля у відповідні розділи - «Колонки», «Рядки» і «Таблиці». Натисніть «Далі».
9
Натисніть кнопку OK і закрийте вікно конструктора компонування. У вікні створення звіту ви отримаєте щойно створену схему компоновки. Натисніть «Далі», завершивши створення звіту.