Як в Windows створити приховану папку.

Приховані файли і папки відрізняються від звичайних тим, що вони не видно, якщо використовуються настройки виду папок за замовчуванням. Є два способи створення прихованих каталогів. Перший полягає в тому, щоб змінити параметри відображення у властивостях папки, а другий в тому, щоб використовувати порожні ім'я та значок.
Інструкція
1
Приховані папки створюються точно так само, як і звичайні, просто в кінці потрібно змінити атрибути. Є кілька способів створити папку . Найпростіший: відкрийте «Провідник» там, куди ви хочете помістити нову папку , клацніть на вільному від файлів місці вікна правою кнопкою, а в меню виберіть «Створити» - «Папку».
2
В системах Windows Vista і Windows 7 в «Провіднику» мається панель, на якій є кнопка «Нова папка». Клікнувши по ній, ви створите папку у вікні, яке зараз відкрито. В Windows XP створити папку дозволить графічний значок, розташований на панелі у верхній частині вікна.
3
Також можна вибрати в меню «Файл» пункт «Створити» - «Папку». В Windows Vista і Windows 7 для того, щоб з'явилося меню «Файл», спочатку потрібно натиснути кнопку «Alt».
4
Після того як папка створена одним з перерахованих вище способів, назвіть її. Можна залишити ім'я «Нова папка», присваиваемое за замовчуванням.
5
Тепер клацніть по ній правою кнопкою миші, а в меню виберіть пункт "Властивості". Це ж вікно відкривається поєднанням гарячих клавіш «Alt» + «Enter».
6
У вікні у вкладці «Загальні» знайдіть область налаштувань, озаглавлену як «Атрибути». Там буде пункт «Прихований». Поставте навпроти нього галочку і натисніть "ОК".
7
Відкриється вікно «Підтвердження параметрів атрибута», в якому вам буде запропоновано вибрати приховати тільки цю папку або ще й всі файли і підпапки, які вона містить. Виберіть потрібний варіант і натисніть "ОК". Папка прихована.
8
Другий спосіб дозволяє приховати папку зовсім іншим чином. З точки зору системи це буде звичайна директорія, але з точки зору користувача вона буде абсолютно не видна або майже не видна. Для цього створіть папку одним із способів, описаних на початку інструкції.
9
Замість того щоб називати папку , затисніть клавішу Alt і введіть з клавіатури Num-pad три цифри: 255. Вона отримає «порожнє» ім'я, тобто буде відображатися як безіменна.
10
Тепер відкрийте її «Властивості». Виберіть вкладку "Налаштування". У нижній частині вікна розташовується підзаголовок «Значки папок». Натисніть кнопку «Змінити значок». Серед представлених системою варіантів знайдіть порожній значок, на якому нічого немає. Виберіть його і натисніть "ОК". Тепер папка без значка і без імені не видна тим, хто не знає про неї.