Як на комп'ютері виконати команду.

Сучасні операційні системи мають графічний інтерфейс, який робить непотрібним знання яких-небудь команд управління комп'ютером. Однак можливість ручного введення виконуваних команд в більшості операційних систем є. В ОС Windows це реалізовано через системне додаток, що імітує інтерфейс командного рядка.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
За допомогою кнопки «Пуск» або клавіші Win розкрийте головне меню операційної системи і пошукайте в ньому команду «Виконати». Якщо комп'ютер працює під управлінням ОС Windows XP або Vista, ви побачите її в правій колонці, а в Windows 7 з настройками за умовчанням вона в цьому меню не відображається. Зате в «сімці» ви можете використовувати пошукову систему. Введіть в поле пошукового запиту «виконан», і посилання "Виконати" з'явиться в самому верхньому рядку результатів пошуку. В будь-який з версій вибір цього рядка призведе до появи на екрані діалогу запуску програм.
2
Введіть cmd, клікніть кнопку OK. В моніторі відкриється чорне вікно імітатора терміналу командного рядка. Вам залишиться лише набрати потрібну команду і натиснути клавішу Enter, щоб додаток приступило до її виконання.
3
При введенні команди майте на увазі: якщо вона має на увазі будь-які маніпуляції з зберігаються в комп'ютері файлами, слід вказувати повний шлях до них. Це означає, що треба ввести букву диска, всю ієрархію каталогів на шляху від кореневої директорії і повна назва файлу. Наприклад, для видалення файлу з назвою test.gif"з папки RelMedia, вкладеної в папку Sources на диску F, треба вводити: del F: SourcesRelMedia est.gif".
4
Якщо команду передбачається виконувати досить часто, немає необхідності щоразу вводити її вручну. Запишіть все необхідне в файл і виконуйте подвійним клацанням в файл-менеджері, або помістіть на робочий стіл, і тоді можна буде обходитися навіть без «Провідника». Щоб підготувати такий файл, відкрийте будь-який текстовий редактор і запишіть в перший рядок потрібну команду .
5
Якщо команд кілька, розміщуйте по одній у кожну рядок. Потім збережіть документ з розширенням bat - саме воно в системному реєстрі закріплено за файлами з наборами dos-команд.