Як на Acer відновити Windows.

Збій в роботі операційної системи Windows не обов'язково призводить до повної перевстановлення зазначеної ОС. Найчастіше проблема вирішується використанням функції відновлення системи. Для успішного її застосування важливо знати певні нюанси.
Вам знадобиться
  • Завантажувальний диск Windows.
Інструкція
1
Заздалегідь подбайте про безпеку використовуваної операційної системи. Переконайтеся в тому, що функція автоматичного створення контрольних точок активна. Перевірте розмір виділеного для цього простору на жорсткому диску. Якщо вас не влаштовує варіант використання подібного методу, самостійно створіть образ робочої системи.
2
У разі відмови Windows XP запустіть безпечний режим роботи цієї системи. Відкрийте меню «Пуск» і розгорніть список «Усі програми». Відкрийте пункт «Службові» в підміню «Стандартні». Перейдіть до функції «Відновлення системи». Виберіть контрольну точку і натисніть кнопку «Далі».
3
Якщо ж система не запустилася в безпечному режимі, вставте в привід завантажувальний диск Windows XP. Увімкніть ноутбук і утримуйте клавішу F12 (F8). В деяких моделях ноутбуків Acer необхідно натиснути кнопку F2. Після відкриття списку доступних варіантів завантаження виберіть пункт Internal DVD-Rom.
4
Зачекайте, поки виконається копіювання певних файлів з диска. Після появи першого меню програми установки натисніть клавішу Enter. Дочекайтеся визначення встановлених копій Windows. Виберіть потрібну систему і слідуйте покрокової інструкції. Процес відновлення в даному випадку вельми схожий з первісної установкою ОС.
5
При роботі з системами Vista і Seven запустите програму з диска, як це описано вище. Після запуску меню з кнопкою "Встановити" перейдіть за посиланням «Додаткові параметри відновлення».
6
Із запропонованого списку виберіть функцію «Відновлення системи». Вкажіть копію Windows, з якою буде продовжена робота. Виберіть попередньо створену контрольну точку і натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся завершення процесу перезавантаження комп'ютера.
Зверніть увагу
При роботі з Windows Seven також можна використовувати функцію «Відновлення з образу».
Корисна порада
Вибирайте ту контрольну точку, яка була створена під час стабільної роботи операційної системи.