Як відновити пароль на комп'ютері.

В операційних системах Windows передбачена можливість установки пароля для кожної створеної облікового запису. Вона сильно допомагає в тих ситуаціях, коли комп'ютер активно використовують кілька людей.
Вам знадобиться
  • інсталяційний диск Windows Seven.
Інструкція
1
Якщо ви забули пароль основної або єдиною облікового запису, необхідно його змінити або зовсім відключити. При роботі з Windows XP запустіть безпечний режим операційної системи. Для цього виберіть відповідний пункт після виконання перезавантаження комп'ютера.
2
Меню вибору користувача практично не відрізняється від стандартного режиму. Єдина особливість - це наявність нового облікового запису з ім'ям «Адміністратор». Виконайте вхід в систему за допомогою цього облікового запису.
3
Відкрийте меню «Служба захисту». Відредагуйте параметри потрібного аккаунта. Ви можете видалити пароль для потрібного користувача або змінити його значення. Після виконання описаних процедур завантажте звичайний режим системи Windows.
4
Описана вразливість у системі була виправлена з виходом нових версій ОС. Мова йде про продукти Windows Vista і Seven. Для відключення пароля необхідно використовувати інсталяційний диск з файлами цих систем. Вставте вказаний диск в привід.
5
Увімкніть комп'ютер. Запустіть програму установки операційної системи. Відкрийте меню «Додаткові параметри відновлення» і виберіть функцію «Командний рядок».
6
У відкрилася консолі введіть команду regedit і натисніть клавішу Enter. Дочекайтеся запуску редактора реєстру. Розгорніть каталог HKEY_Local_Machine. Відкрийте вкладку «Файл» і виберіть пункт «Вивантажити кущ».
7
В меню провідника перейдіть в каталог System32 і відкрийте папку config. Знайдіть файл system і відкрийте його. У вікні введіть довільну назву гілки реєстру.
8
Тепер клацніть два рази за значенням SetupType. Введіть цифру 2 і натисніть кнопку Ok. Після цього виберіть пункт CmdLine і введіть в нове вікно команду cmd.exe. Натисніть кнопку Ok. Закрийте вікно редактора і натисніть клавішу Enter.
9
Знайдіть недавно створену папку, виділіть її та вберу пункт «Вивантажити кущ» в меню «Файл». Закрийте всі активні вікна і перезавантажте комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bO_X2nR1U5E