Як включити камеру на ноутбуці Samsung.

Сучасні мобільні комп'ютери нерідко наділені вбудованими web-камерами. Наявність цих пристроїв істотно підвищує цінність ноутбуків, тому що далеко не завжди зручно носити з собою додаткові аксесуари.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для забезпечення стабільної роботи web-камери необхідна наявність певної програми або драйверів. Це стосується як портативних пристроїв, так і вбудованих аналогів. Якщо ви використовуєте мобільний комп'ютер фірми Samsung, скачайте оригінальний комплект драйверів.
2
Увімкніть ноутбук, встановіть з'єднання з інтернетом і відкрийте сайт http://www.samsung.com/ru. Наведіть курсор миші на поле «Підтримка» і виберіть в спадаючому меню пункт «Завантаження».
3
Введіть у поле пошуку назву моделі вашого мобільного комп'ютера. Щоб уникнути можливих неполадок введіть точну модель, а не тільки перші символи. Натисніть кнопку «Знайти». Після переходу на наступну сторінку відкрийте підменю «Завантаження» і виберіть пункт «Драйвери».
4
Знайдіть драйвери для потрібного пристрою, використовуючи графу «Опис». Уточніть операційну систему, для якої призначені вибрані файли. Натисніть на іконку, розташовану в графі «Файл», і дочекайтеся завершення завантаження драйверів.
5
Тепер відкрийте диспетчер пристроїв. Клікніть правою кнопкою миші по назві web-камери і виберіть пункт "Задіяти». Повторіть описану процедуру, вибравши поле "Оновити драйвери».
6
Вкажіть пункт «Пошук файлів на цьому комп'ютері». Виберіть каталог, що містить скачаний архів драйверів. Після завершення оновлення файлів натисніть поєднання потрібних клавіш, щоб включити web- камеру .
7
Встановіть програму, яку ви будете використовувати для зміни параметрів роботи камери. Це може бути один з популярних месенджерів або будь-яка інша підходяща утиліта. Перевірте працездатність пристрою захоплення зображення.
8
Виконайте конфігурацію параметрів web-камери. Звичайно потрібно налаштувати яскравість, контрастність і фокусування зображення.