Як включити ноутбук без батареї.

Акумуляторна батарея - це одна з найбільш уразливих деталей мобільних комп'ютерів. Невірна експлуатація цього елемента живлення може привести до його передчасного псування та іншим непоправних наслідків.
Вам знадобиться
  • набір викруток.
Інструкція
1
Фахівці категорично не рекомендують використовувати ноутбук з несправною акумуляторною батареєю. При цьому абсолютно неважливо, що саме є причиною некоректної роботи пристрою. Відразу після виявлення несправності витягніть батарею з мобільного комп'ютера.
2
Спочатку вимкніть ноутбук . Переконайтеся в тому, що пристрій повністю відключено, а не працює в режимі глибокого сну. Тепер від'єднайте блок живлення від мережі змінного струму. Вийміть кабель з гнізда ноутбук а.
3
Переверніть мобільний комп'ютер і вивчіть кріплення акумуляторної батареї. Якщо ви маєте справу з порівняно старою моделлю ноутбук а, вам може знадобитися викрутка. Викриття кріпильні гвинти з корпусу мобільного пристрою.
4
Подденьте викруткою з плоским наконечником край батареї та вийміть елемент живлення. В сучасних ноутбук ах АКБ кріпляться за допомогою спеціальних засувок. Найчастіше використовується система, що запобігає випадкове від'єднання акумулятора.
5
Встановіть перший регулятор в положення Open. Зазвичай на корпус ноутбук а наносять спеціальний малюнок у вигляді відкритого замка. Тепер змініть положення другого регулятора. Подденьте звільнився край акумулятора та вийміть елемент живлення.
6
Тепер підключіть блок живлення до мобільного комп'ютера. Відкрийте кришку ноутбук а і натисніть кнопку включення. Дочекайтеся завантаження операційної системи. Вимкніть попередження про відсутній елементі живлення.
7
Важливо розуміти, що батарея в ноутбук ах виконує не тільки функції елемента живлення, але і є пасивною системою захисту від перепадів напруги. Після вилучення АКБ приєднувати мобільний комп'ютер до ненадійних джерел живлення. Використовуйте мережевий фільтр або стабілізатор напруги, щоб убезпечити ноутбук .