Як відновити образ диска.

Для швидкого відновлення операційної системи або цілого розділу диска використовують спеціальні образи. Використання цієї технології дозволяє економити досить багато часу.
Вам знадобиться
  • - Acronis True Image;
  • - інсталяційний диск Windows.
Інструкція
1
Основна перевага відновлення образу системи - відсутність необхідності заново шукати і інсталювати програми. Всі встановлені додатки і навіть параметри їх роботи будуть включені до складу системного образу. Якщо ви використовували засоби системи Windows для створення архіву, вставте диск з цією ОС в привід.
2
Перезавантажте комп'ютер і запустіть програму з зазначеного диска . Щоб включити завантаження потрібного пристрою, скористайтеся меню BIOS або натисніть клавішу F8 відразу після включення ПК.
3
Дотримуйтесь підказок меню установки до появи пункту «Додаткові параметри відновлення». Відкрийте вказане діалогове меню і перейдіть до функції «Відновлення системи».
4
Знайдіть підпункт «Відновлення образу». Тепер підключіть до комп'ютера зовнішній накопичувач, на якому зберігається системний архів. Якщо ж образ розміщений на одному з розділів використовуваного в даний момент вінчестера, вкажіть потрібний локальний диск.
5
Натисніть кнопку «Відновити» і дочекайтеся завершення процедури. Важливо розуміти, що в процесі роботи програми системний розділ диска буде перезаписан. Це означає, що всі програми, встановлені після створення образу, будуть видалені.
6
Якщо системний архів створювався за допомогою програми Acronis True Image, використовуйте завантажувальний диск описуваної утиліти. В стартовому меню виберіть пункт «Відновити дані».
7
Натисніть кнопку «Далі». Виберіть відновлюваний образ системи. Якщо в процесі створення архіву було створено декілька файлів, виберіть перший з них. Це дозволить програмі автоматично перемикатися між файлами для отримання доступу до потрібних файлів.
8
Виберіть локальний диск, на який буде виконано відновлення системи. Варто відзначити, що для цього зовсім необов'язково використовувати той розділ, на якому в даний час встановлена ОС. Натисніть кнопку «Приступити». Дочекайтеся перезавантаження комп'ютера.