Як відкрити всі траси.

Один з кращих способів захопити гравця якимось проектом - дати йому стимул до проходження. Так, автори квестів затягують інтригуючим сюжетом, в шутерах передбачено безліч концепт-артів та додаткової інформації, в стратегіях з часом відкриваються нові юніти. Гоночні ігри відкривають більший простір для бонусів: нові авто, можливості тюнінга, а головне - нові траси для гри.
Інструкція
1
Завершіть всі відкриті гонки. В таких проектах, як Need for Speed: Underground 2, гоночні траси відкриваються планомірно у міру проходження. У кожен момент вам доступно деяку кількість змагань і вам знадобиться завершити декілька з них, щоб відкрити щось нове. Можливі також великі заїзди, які завершують певний етап проходження - вони зажадають завершення всіх доступних на мапі гонок.
2
Виконуйте завдання. Часто перед гравцем стоїть безліч завдань, безпосередньо не відносяться до перегонів: так, в Burnout: Paradise ви можете збивати рекламні щити або виконувати особливі трюки. Можливі більш класичні варіанти, такі як вхід в трійку лідерів або набір достатньої кількості очок. Зверніть увагу, що для проходження траси можуть бути виставлені одні умови, однак для отримання бонусу - зовсім інші. Після того як завдання буде виконано (повністю або частково), вам стануть доступні нові локації для заїздів.
3
Придбайте відповідне авто. У деяких іграх траси відкриваються тільки відповідно вашому автопарку: наприклад, якщо під рукою не виявиться машини, призначеної для дріфту (класифікацію визначає сама гра), всі подібні заїзди будуть заблоковані.
4
Використовуйте чіти. Для багатьох ігор передбачена система чит кодів: гравець вводить деяку послідовність символів в спеціальному меню і тим самим відкриває всі доступні заїзди. Знайти коди для конкретної гри ви зможете в базі CheMax або на форумах проекту.
5
Скористайтеся готовими збереженнями. Гравці, що відкрили всі можливі авто і траси , часто викладають свої досягнення на простори інтернету. Зайдіть на фанатський форум гри і знайдіть розділ із збереженими іграми - поруч з посиланням на скачування ви зможете знайти докладну інструкцію про те, в яку директорію потрібно помістити файли архіву. Подібна заміна, можливо, зітре ваше проходження, проте відкриє всі можливі бонуси.