Як налаштувати інтернет на комп'ютері без допомоги комп'ютера. ноутбук підключення до інтернету без телефонної лінії.

Підключення до інтернету може здійснюватися різними способами: наприклад, через ADSL-з'єднання, бездротової доступ, мережа Wi-Fi або міську телефонну лінію. Який би з них ви не вибрали, провайдер повинен надати всі налаштування. В іншому випадку зробити все можна і самостійно.
Інструкція
1
Якщо ви припускаєте використовувати ADSL-модем, зверніть увагу на те, що вони бувають декількох видів. Ті з них, що з'єднуються з комп'ютером за допомогою USB-кабелю, вимагають установки спеціальних драйверів (як правило, вони йдуть в комплекті) і підключення модему до телефонної мережі. Далі створіть нове підключення до інтернету : виберіть меню «Пуск», потім «Панель управління», «Мережеві підключення» і, нарешті, «Створення підключення». Тепер клікніть на графу «Підключити до інтернету », потім «Через високошвидкісне підключення». У вікні вкажіть назву встановлюваного підключення, а також логін з паролем, отримані від провайдера. Збережіть зміни.
2
Перед використанням звичайного ADSL-модему спочатку підключіть його до телефонної мережі, а потім до комп'ютера при допомоги кабелю. В даному випадку також знадобиться установка драйверів. Щоб встановити з'єднання, запустіть відповідний ярлик на робочому столі. Не можна не згадати і про інший спосіб настройки такого модему, який здійснюється за допомогою під'єднання кабелю Patch Cord. Однак даний спосіб є більш складним і вимагає вже професійних навичок. Та й можливість його проведення залежить від придбаної моделі модема.
3
Якщо ви вибрали інтернет через виділену лінію, тоді просто підключіть кабель, що поставляється провайдером, до вашого комп'ютера. Після цього мережева карта повинна отримати автоматичні настройки, і тоді ви зможете вийти в мережу. Проте в деяких випадках може знадобитися вручну вказати IP-адресу. Для цього натисніть на меню «Пуск», потім на «Панель управління». Клікніть на графу «Мережеві підключення», «Підключення по локальній мережі». Виберіть «Властивості» і «Протокол інтернету». Тепер можете вписати той IP-адресу, який був наданий провайдером.
4
Може знадобитися настройка інтернет-з'єднання при використанні мобільного 3G-модема. Підключіть сам модем до комп'ютера, встановіть програмне забезпечення і драйвери. Вони йдуть в комплекті з модемом. Сама настройка після цього відбуватиметься в автоматичному режимі.
Зверніть увагу
Налаштування інтернету не може відбуватися без допомоги комп'ютера, на якому ви і будете ним користуватися.