Як знайти роботу для студента. Як знайти студентам роботу.

Судження про те, що працювати можливо тільки після закінчення ВНЗ, вже давно застаріло. Багато сучасних студентів поєднують навчання з роботою. Варіантів для цього безліч: дистанційна робота, тимчасова підробіток, стажування, сумісництво або навіть робота на постійній основі.
Інструкція
1
Робота, яку практично без зусиль може знайти студент - це робота фрілансером, яка не має на увазі зарахування в штат. Зате у даного виду роботи є незаперечна перевага, а саме: студент може сам вибирати, яку роботу йому виконувати і коли саме (це може бути і написання статей, і створення логотипів, слоганів і так далі). А чи буде така робота тільки підробітком або стане стабільною, залежить тільки від вас.Еще одна перевага полягає в тому, що з наростанням вашого досвіду прийде і більш висока зарплата (пощастить, якщо знайдете постійного замовника, адже стабільність в даному випадку зайвою явно не буде ). Цей фактор залежить не стільки від ваших здібностей та вміння, скільки від везіння і удачі.Найті роботу фрілансером можна без проблем, достатньо лише вийти в інтернет і знайти відповідні сайти, благо, зараз їх є безліч . З їх числа цілком можна вибрати ті, що припадуть до душі.
2
Є й інший варіант - це стажування, то є робота, в процесі якої проводиться навчання якої-небудь спеціальності, але при цьому студент ще й отримує зарплату. На стажування зазвичай запрошуються студенти старших курсів та випускнікі.Чтоби знайти таку роботу , необхідно зв'язатися з менеджером з персоналу тієї компанії, в якій бажаєте зайняти місце. У менеджера ви можете дізнатися про можливість стажування та заявити йому про своє бажання співпрацювати. Свою кар'єру дуже багато студентів починають саме так.
3
Однак, не всі студенти знаходять роботу за фахом під час навчання. Але навіть у такому випадку є можливість працювати на постійній основі і заробляти власні кошти (це може бути робота офіціантом, розповсюджувачем товарів, кур'єром тощо). Вакансії можна знайти в інтернеті або звернутися безпосередньо в офіс тієї компанії, якій потрібні ваші послуги.
Корисна порада
Не зневіряйтеся, якщо початковий заробіток буде невисоким. Головне в навчальний період - це отримання досвіду, який безсумнівно стане в нагоді в майбутньому.