Як провести день народження дитини.

День народження - одне з найяскравіших подій у житті дитини , якого він чекає з передчуттям і нетерпінням, а потім дуже довго згадує. Сьогодні у вас є велика кількість можливостей і варіантів зробити це свято веселим і незабутнім.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - реквізит;
  • - конверт;
  • - маленькі іграшки;
  • - листівки;
  • - частування .
Інструкція
1
Розпочніть підготовку до дня народження дитини заздалегідь. Насамперед, спробуйте з'ясувати, який подарунок він хотів би отримати. Зробіть це в ігровій формі. Наприклад, придумайте казку, згідно з якою вночі до вашої оселі прийде чарівна фея, щоб дізнатися бажання малюка. Напишіть разом з дитиною записку, запечатайте в конверт і покладіть на видне місце. Вночі постарайтеся заховати конверт, щоб у крихти склалося відчуття, що фея дійсно забрала його послання.
2
Оберіть місце для проведення свята. В даному випадку відштовхуйтеся від вашого бюджету і кількості запрошених. Оптимальний варіант - зал в кафе або ігрова кімната в розважальному центрі. По-перше, ви можете запросити в таке місце безліч гостей, а по-друге, не турбуватися про безлад після свята.
3
Зверніться в агентство з організації свят. Подібні послуги сьогодні вельми доступні, тому оберіть кілька з них. Насамперед, це можуть бути запрошені костюмовані герої-аніматори, які зможуть розважити маленьких гостей. Крім того, співробітники агентства можуть допомогти з оформленням залу, влаштувати феєрверк та інші запам'ятовуються моменти свята.
4
Продумайте частування. Віддайте перевагу здоровій їжі з цікавим оформленням. Канапе у формі звірів і прикрашені парасольками молочні коктейлі напевно будуть кращим вибором, ніж картопля фрі і газована вода. Заздалегідь розкладіть всю їжу по тарілках, поставте для кожного дитини набір посуду, напої, серветки.
5
Подбайте про реквізиті. Включіть в список покупок елементи оформлення залу, яскраву одноразовий посуд, ігрові аксесуари для дітей, запрошення. Купуйте меленькие сюрпризи або листівки для друзів вашого дитини : їх ви зможете роздати малюкам після свята.
6
Складіть приблизну програму свята і намагайтеся слідувати їй. Чергуйте підготовлені ігри та розваги ос вільним часом, протягом якого присутні діти зможуть грати самі.