Як відправити гроші в Латвію.

Росіяни мають багато можливостей для відправки грошей як в межах країни, так і за кордон. Зокрема, досить розвинені фінансові операції з такою країною, як Латвія. Але щоб послати туди гроші найбільш швидко і вигідно, потрібно знати, як це зробити.
Вам знадобиться
  • - номер банківського рахунку адресата.
Інструкція
1
Скористайтеся банківським переказом. Для цього прийдіть до фінансової установи, в якому у вас відкритий рахунок. Якщо у вас його ще немає, зверніться в будь-який банк. Деякі організації надають і послуги переказу без відкриття рахунку. У банку зверніться до операціоністу і передайте йому реквізити рахунку одержувача. Вони повинні складатися з номера рахунку, назви банку, а також SWIFT-коду - міжнародного позначення даної фінансової організації. Попередьте, що банк знаходиться в Латвії. Заповніть платіжне доручення. Вкажіть в ньому суму переказу, а також валюту, в якій ви хочете відправити гроші . Ви можете вибрати лати, євро або долари, а також рублі.
2
Якщо вам потрібно, щоб гроші були отримані якнайскоріше, скористайтеся системою грошових переказів. Найширше мережу відділень Western Union - вони існують навіть у невеликих містах Латвії. Але вартість відправки такого перекладу досить висока - 10 доларів і більше. Для економії можна скористатися послугами інших компаній. Наприклад, служба Migom має відділення в Ризі, а компанія Contact - ще й у таких містах, як Вентспілс і Лієпая. Для пересилання грошей через таку систему прийдіть в офіс обраної компанії з паспортом. Назвіть ім'я адресата і місто, в якому він живе. Вам видадуть квитанцію з номером. Передайте цей код одержувачу по телефону або повідомленням, це необхідно для підтвердження його особи.
3
Скористайтеся послугами пошти. Це зручно в тому випадку, якщо ваш адресат живе в маленькому населеному пункті, і найближче до нього саме поштове відділення. Прийдіть в найближчий до вас офіс організації і повідомте, що хочете відправити гроші в Латвію. Швидкість їх відправки складе два-три робочих дні, приблизно як банківський переказ. Вартість буде залежати від зазначеної суми переказу.