Як вибрати офісні меблі.

Якщо ви хочете придбати меблі для офісу, будьте уважні і серйозно оцінюйте все дрібниці. Адже не тільки привабливість, але також її якість і зручність впливатимуть на працездатність ваших співробітників і успішність фірми.
Інструкція
1
Пам'ятайте про те, що офісні меблі повинна бути надійною. Особливу увагу приділіть вузлам сполук, засобам відкривання дверей, кромочним матеріалами і висувним механізмам ящиків тумб. Меблі, яка була зібрана за допомогою ексцентрикових стяжок, дуже стійка. А в разі переїзду вона легко демонтується і монтується. При виборі потрібно врахувати, що експлуатуватися меблі буде щодня і напевно менш акуратно, ніж купується для дому.
2
Купуйте меблі , изготавливаемую саме для офісів. В цьому випадку ви легко зможете знайти індивідуальне рішення для кожного робочого місця. Солідні фірми, що займаються виробництвом і продажем меблів, часто пропонують цілі серії, що містять велику кількість різних конструкцій (шафи і тумбочки з дверцятами-купе, столи криволінійної форми, стійки під оргтехніку, файлові ящики та ін.).
3
Обов'язково перевірте наявність у фірми, що пропонує вам меблі , виробничих можливостей. В цьому випадку можна буде замовити індивідуальну конструкцію або ж доопрацювати придбану.
4
Вибираючи м'який диван, зверніть увагу на оббивку, наповнювач і те, наскільки легко відновлюється його форма. Оббивку переважніше брати легко чистячі, а наповнювач не дуже м'який. Дизайн повинен відповідати не тільки стилю приміщення, а й образу вашої компанії.
5
Найкраще, щоб тип меблів був однаковим, як в приймальні, так і в кабінетах. Пам'ятайте, клієнту, котрий чекає прийому в м'якому кріслі, досить складно буде пересісти на жорсткий стілець і налаштуватися на переговори.
6
Зверніть увагу на дизайн, привабливість і ергономічність предметів. Висота столів, стільців та м'яких меблів у приміщенні повинна поєднуватися.
7
Не прагніть купувати для робочого місця великі і респектабельні столи та крісла. Звичайно ж, вони підкреслять солідність фірми, але така меблі може мати і ряд недоліків. Підвищений рівень комфорту досить сильно відволікає від роботи. Велике, але незручне крісло може стати причиною болів в спині, а на громіздкому столі досить складно буде знайти що-небудь, дотягнутися до телефону.
8
Якщо є необхідність в довготривалому зберіганні документації, придбайте спеціальні шафи. Висота і ширина полиць повинні відповідати формату папок-реєстраторів або картотеки, забезпеченою висувними ящиками.
9
Перевірте документи, що додаються до меблів. Використовувані меблі ні матеріали повинні обов'язково відповідати вимогам безпеки. Самий екологічний матеріал - дерево, однак ціна на вироби з нього досить висока. Також можна зупинити вибір на меблів з волокнистої плити середньої щільності, яка є гідною заміною дереву. Що ж стосується ДСП, то варто вибирати меблі з неї з обережністю, звертаючи увагу на виробника.
Корисна порада
Колір меблів повинен бути спокійним, без малюнків.