Як підключити відеокамеру в skype.

Світ технічних пристроїв унікальний і різноманітний: виявляється, замість web-камери можна використовувати звичайну цифрову відеокамеру . Для цього відеокамеру потрібно правильно підключити і виконати її настройку.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - USB-кабель;
  • - відеокамера.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на персональному комп'ютері спеціальне програмне забезпечення, наприклад, SplitCam. Після цього підключіть відеокамеру через USB-кабель до комп'ютера.
2
Після підключення відеокамери перейдіть до «Майстра настройки». Зверніть увагу на те, що персональний комп'ютер повинен знаходитися в одній мережі з підключається відеокамерою. Пройдіть всі пропоновані «майстром» кроки для настройки цього пристрою.
3
Пройшовши всі передбачені налаштування, перевірте, чи готова камера до повноцінної роботи. Зробити це нескладно: виконайте зйомку і передайте зображення або відеоролик через інтернет, використовуючи для цього додаток skype.
4
Крім того, може бути налаштована FTP-функція оповіщення через відеокамеру . Щоб налаштувати цю функціональність, потрібно звернутися до «Майстра налаштувань» і знайти певний розділ. Зверніть увагу на те, що не всі камери підтримують цю опцію, уточніть, чи є ця функціональна можливість в подключаемом пристрої чи ні і лише після цього беріться за налаштування (в іншому випадку нічого з цього не вийде).
5
Загальне налаштування відеокамери виглядає наступним чином: натисніть кнопку «Майстер налаштування», потім поставте галочку навпроти фрази «Виявлення руху» і клацніть по кнопці «Включити». Крім того, в залежності від моделі відеокамери можуть бути виконані налаштування інших параметрів цього пристрою.
Зверніть увагу
Програмне забезпечення завантажуйте тільки з офіційного сайту, оскільки софт, розміщений на сумнівних ресурсах, може містити шкідливі програми.
Корисна порада
Зверніть увагу: відеокамера споживає більше енергії, ніж web-камера, тому якщо ви плануєте використовувати цей пристрій тривалий час, обов'язково підключіть живлення відеокамери від мережі.